2733
2734
عنوان

خدا کجاست ؟........میکائیل

3480 بازدید | 73 پست

خدا میگه: هرجا دلت لرزید، بدون من همون‌جا باهاتم... کدوم پدری، کدوم مادری، کدوم همسری؛ می‌تونه توی یه جمله‌ی چند کلمه‌ای، چنان دلت رو به زندگی قرص کنه، که هیچ‌جوره نتونی بیخیالش بشی...

بدون شک خدا جواب تموم خواسته های بندشو میده به شرطی که ما قدم برداریم و عاشق بشیم❤

به هرجای زندگی که نگاه میکنم جز زیبایی نمیبینم.....

من نزد قلب های شکسته ام…
أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دقیقا همینطوره🍃🍃👌🍃

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ناامید شدم ....

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706