2733
2734

بچه ها اگه کسی میدونه بهم بگه.میشه فردای سونو آزمایش بدم؟چون دکترم گفته برا ازمایش باید ناشتا باشی تو یه روز نمیتونم اونوقت باید موقع سونو هم ناشتا برم.گیج شدم کمک کنین

آره میشه ولی چرا ناشتا لازم نیست که

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه ناشتایی میخواد تا جایی که من میدونم و پرسوجو کردم ناشتا بودن نمیخواد و اینکه باید توی یک روز انجام بدی

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
2738
نمیدونم دکترم اونجوری گفته.موندم☹️

منم تقریبا 3 هفته دیگه باید برم 

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     

سونو ان تی باید چیز شیرین بخوری بعد بری 

چجوری میخوای ناشتا باشی😕

مگر اینکه اول بری آز بعد بری سونو

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
2706