2733
2734

سلام بچه ها ، یک خانومی بادمجون درست کرده و رب گوجه زیاد زده الان چی بندازیم تو اب غذا که رب رو بخودش جمع کنه با سپاس 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میتونی یکم از آبش برداری و دوباره آب بریزی بعدم نمکش رو اندازه کنی

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2738
با سلام مقداری از اب غذا را برداشته و اب جوش ب حایش بریزیم کمی هم زردچوبه یا روغن تفت داده و ب غذا ا ...

حالا چرا اینقدر ادبی😁😁

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

فقط تنها راهش اینه ک آبشو برداره آب جوش بریزه تو بادمجونا تا آبش رقیق شه

اون آب اضافی ای هم ک غلیظه برداشته، بذاره تو فریزر یا یخچال برا وعده های دیگه میتونه باهاش خورشت درست کنه اسرافم نمیشه

.
چون گفت با سپاس ناخوداگاه مودب شدم    

🤣🤣👍

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹