2737
2739

پسرم ۸سالشه باباش خیلی به وسایلش حساسه اینم هر سری بهش میگم دس نزن گوش نمیده مثلا باباش پایه دوربین گرفته اینم چند بار بهش دسن میزنه تا اینکه امروز پایه شکست چنان گریه هایی کرد دلم اتیش گرف با اینکه باباش اونو نمیزنه ولی حساب میبره التماسم اومد مامان توروخدا درسش کن منم بهش گفتم دلم خنک شد تا ادب شی الان دلم نیومد طفلی اینقد اروم شده گفتم خودم بگم داشتم تمیز میکردم از بالا میز کامپیوتر افتاد چی میگین کارم درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه گردن نگیرر

باید یاد بگیره مسئولیت کاراشو قبول کنه

بزار پدرش تنبیهش کنه البته بدنی نه ها

تا یاد بگیره به چیزی دست نزنع

به بچه یاد بده مسئولیت کاراشو گردن بگیره نه اینکه دروغ بگه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

نه ول کن اگه واکنش باباش شدید نیس خودش باش روبه رو شه

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2738

این کارو نکن. 

بچه ب پنهان کاری و دروغ تشویق میشه. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

فشار روحی زیاد برا بچه خیلی بده. همینکه پشیونه کافیه 

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2706