2737
2734
عنوان

پوشک مای بی بی +درخواست راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 64 پست
بیبی گینک مزخرفه

من راضی بودم فقط بخاطرکش پشتش دیگه نخریدم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من استفاده کردم سایز یک  نوارکشی نداره پای بچه میبره  سایز۲شم نم پس میده شدید

ولی من سایز ۵ گرفتم کش داره اصلا مدل پمپرز هست و فوق العاده بود برای پسرم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
من استفاده کردم سایز یک  نوارکشی نداره پای بچه میبره  سایز۲شم نم پس میده شدید

چه داغون😐

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2731
من هفته ای یه بسته سایز بزرگ  ک میشه ماهی 400 تقریبا

خدا به دادمون برسه بااین وضع گرونی

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
من راضی بودم فقط بخاطرکش پشتش دیگه نخریدم

پای بچم همش زخم میشد یه بار خریدم دیگه نخریدم

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
مای بیبی گرون شده من دیگه پوشک مرسی میخرم نسبتا ارزونتره کیفیتشم خوبه قدرت جذبش بالاس نینی جونم حساس ...

وای منکه از هر کی شنیدم میگه مرسی نم پس میده

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2738
چه داغون😐

ولی من سایز ۵ گرفتم خیلی خوب هست

پای بچم همش زخم میشد یه بار خریدم دیگه نخریدم

بچت حساسیت داشته لابد

ازمن هم بخاطرکشش پشت بچم همش دونه های قرمزمیزد 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بچت حساسیت داشته لابد ازمن هم بخاطرکشش پشت بچم همش دونه های قرمزمیزد 

از اوبیبی استفاد۶ کردم خیلی راضیم

یک بسته 34 تایی اصولا البته من دخترمو باز میذارم اصولا اگ با نذارم هفته ای 40 دونه

دخترت چن وقتشه

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
2706