2737
2739
عنوان

پوشک مای بی بی +درخواست راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من سایز ۳ واسه دخترم میگیرم شده ۱۳۵ فک کن خرداد من میگرفتم ۳۸ الان شده ۱۳۵

عزیزم نمیخوام تبلیغ کنم ولی پوشک او بیبی خیلی خوب هست من اولین باره میخرمش خیلی خوبه قیمت مناسب و جنس عالی مدلش مثل پمپرز میمونه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2728
چند عزیز؟؟

کوکومی سایز۳۸ تاداره ۷۵

گفت داره گرونتر میشه

بیبی کینگ خیلی وقته ایتفاده نکرد نمیدونم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
والا نمیشه پیش بینی کرد که از ۳ماه میش تا الان ۳ برابر شده قیمت😭

خوب هفته ای چنتا بسته میگیرید

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
کوکومی سایز۳۸ تاداره ۷۵ گفت داره گرونتر میشه بیبی کینگ خیلی وقته ایتفاده نکرد نمیدونم

بیبی گینک مزخرفه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2740
من هفته ای یه بسته سایز بزرگ  ک میشه ماهی 400 تقریبا

خو حالا۵۰۰ در نظر بگیرید 

باز ۳۰درصد افزایش قیمت داشته

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
عزیزم نمیخوام تبلیغ کنم ولی پوشک او بیبی خیلی خوب هست من اولین باره میخرمش خیلی خوبه قیمت مناسب و جن ...

من استفاده کردم سایز یک  نوارکشی نداره پای بچه میبره 

سایز۲شم نم پس میده شدید 

😒
2706