2733
2739

سلام وقتتون بخیر

من یه اکانت تو اینستا باز کرده بودم که شوهرم نمیدونست بعد الان رفتم اکانتمو دائمی حذف کنم که از طریق ی سایتی هم اقدام کردم و فکر کنم حذف شد من میخواستم دائمی حذف کنم بعد حالا خواستم ببینم هست یانه ک میرم اسم اون اکانتمو توی اینستا جستجو میکنم میبینم میاره بالا😭😭😭اما فقط صفحه رو میاره بالا ولی دیگه مثه اینکه غیرفعال باشه هیچی ازش نشون نمیده و... چجوری بگم عکس میزارم ببینید😭

حالا کی میدونه آیا حسابم کلا پاک میشه یا نه؟😭😭

وقتی میخام دوباره واردش بشم ایمیلمو و پسووردمو ک میزنم میزنه که این نام کاربری برای حساب وجود ندارد.. بنظرتون حذف شده؟😰اگه حذف شده چرا پس جستجو میکنم میاره😭

حذف شدہ عزیز نگران نباش 

اسم کاربریت اسم خودت بود؟

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چرا اینقد گریه میکنی

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2728
2738
نه اسم واقعیم نبود

خب پس مھم نیست ولش کن با ایمیلم بودہ دیگہ ولش کن 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

برای حذف چرا از یه سایت دیگه اقدام می کنید؟

خود اینستاگرام قابلیت حذف داره، فقط 3 تا کلمه انگلیسی بلد باشید : delete account instagram اینو که تو گوگل بزنید،  صفحه حذف کاربری اینستا بالا میاد و میگه نام کاربریت و رمز عبور رو تعیین کن، وقتی نام کاربری و رمز عبور رو بزنی، برای اینکه مطمئن بشه خود صاحب اکانت هستی، یه کد به شماره موبایل یا ایمیلی که باهاش اکانت رو ساختی میفرسته، اون کد رو وارد کنی، کاربریت درجا حذف میشه

عزیزم میشه دوباره پیامتو بزاری؟ اخه برعکس نوشته شده نمیشه خوندش ممنونم

یه بروزرسانی کن

یا اینکه صفحه رو REFRESH (رفرش) کنی درست میشه

2706