2733
2734
طلا تو بلند مدت سرمایه گذاری خوبیه.همینجوری که نمیمونه.منم تو ۱۲۰۰ خریدم ولی مهم نیست.چون تا چند سال ...

بله درسته..ما هم یه پولی داشتیم خریدم تا ۳ الی ۴ سال دیگه بفروشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم میترسم ترامپ رای بیاره وضع بدتر بشه😢😢😢

ایشالله ک نیاره و احتمالا نیاره دفعه قبل هم تعدادی رایش کمتر از کلینتون بود فدرالی رایش بیشتر شد 

این دفعه هم ک تو نظر سنجیها عقبه

ایشالله ک نیاره و احتمالا نیاره دفعه قبل هم تعدادی رایش کمتر از کلینتون بود فدرالی رایش بیشتر شد&nbs ...

تو کشور خودش طرفدار داره اخه اکثرا دور دومو رای میارن تاحالا ندیدم یه دوره کسب رییس جمهورباشه

چرا همه چی بالا میره قدرت خرید مان روز به روز کمتر میشه جای تعجب داره 

یعنی چی؟ خب همه چی گرون میشه، ولی حقوق‌ها مخصوصاً حقوق کارگر و کارمند خیلی تغییری نمیکنه. معلومه که قدرت خریدش میاد پایین. چون با پولی که داره دیگه نمیتونه به اندازه گذشته مایحتاجشو تأمین کنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

کاش میومد پایین که همه بتونن طلا بخرن. الان به خاطر انتخابات آمریکا هس مطمئنن بعدش که ترامپ رای بیاره به شدت میره بالا 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه