2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم فهمیدن سونو گفت بچت دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 54 پست

زیادی حساس نباش. ولشون کن بزار هرچی میخان بگن، بعدم ان تی دقیق نیست باید تا آنومالی صبر کنی که قطعی بشه جنسیت

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگ پسر میشد باز یچی دیگه میگفتن، مث خاهرشوهرم ک هرموقع میبینتم یا زنگ میشه پشت گوشی میگه دختری بیار دختر میخوای، از زمانی این حرفارو شروع کرد ک جاریم دختری اورد میفهمم ک از لج من اینو میگه، خداکنه هرچی میشه سالم باشه مهم اینه ادم ب دل خودش شیرینه، من ک گفتم بارداری دوم تا ماه هفت جنسیت نمیگم

2728

ولی عجب دل بزرگی داری،بارداری و توی شرایط ویروس و کرونا با این همه آدم رفت و امد و برخورد داشتی.

نظر بقیه هم  مهم نیست بچه ی آدم هرچی باشه عزیزه

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

سفت و محکم وایسید از دخترون حمایت کنی کسی زر زر کرد بزنید تو دهنش

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738

یه آقایی تویه فامیل داریم از دختر متنفر بود به زنشم واضح میگفت من دختر نمیخوام همش دردسره. تا اینکه زنش دختر حامله میشه زن بیچاره از ترس نمیدونست چیکار کنه شوهرشم عصبانی بود ولی همینکه بدنیا اومد همه چیز عوض شد الان عاشق دخترشه حتی از پسر بزرگه هم بیشتر میخوادش یه دختر سفیر تپل با موهای فرفری. رفتار خانواده شوهرت طبیعیه بعدا اخلاقشون عوض میشه

بله  علائم بارداری ندارم اصلا نه تهوع نه تغییر فقط یه خورده شکم اوردم همین زبل هم شدم لکه بینی ...

منم شکم آوردم.یه روز علائم دارم.یه روز ندارم.۹ هفته هستم.من و شوهرم همش فکر میکنیم دختره  

خدایا شکرت  

خانواده شوهر من قبلا حرف از پسر میزدن حتی سر عقد پسر بچه دادن بغلمون ک مثلا بچم پسر بشه من اونموقع نمیدونستم معنی اینکار چیه!!!! 

الان تو دلیم پسره دوس داشتم دختر میشد تا جوابشونو بدم و بشونمشون سر جاشون 

سرنوشت بد نوشت ...

من بچم دختر شد خانواده شوهر گفتن  ما همه امیدمون به پسرانونه و کلی از خوبی پسرا جلوم تعریف کردن .جاریم بچش پسر شد کلی سرکوفت زدنش ک دختر دارا پادشاهی میکنن مادری ک بچه اولش دختر نباشه مونسی نداره و هزارتا حرف چرت و پرت 

کلا دوقلو هم ک دختر پسر بیاری براشون باز یه انگی بهت میچسبون . از خانواده شوهر چه توقعی میشه داشت

از همون اول که عقد کردم همیشه استرس داشتم بخاطر پرجمعیت بودن خانواده شوهرم ولی خداروشکر اونا هیچ دخالت و یه حتی نظری تو زندگی ما نداشتن خواستم بگم ربطی به پرجمعیت بودن نداره ممکنه خانواده شوهر فقط یک نفر باشه ولی همون یک نفر زندگی آدمو به آتیش بکشه