2737
2734
عنوان

خانواده شوهرم فهمیدن سونو گفت بچت دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 54 پست

خواهر شوهر و جاری خودشون دخترن چه زری میزنن😐

عزیز انقد بی تفاوت باش  ببینن حرفاشون خریدار نداره

خودت پیش شوهرت اخم و تخم کنی فک میکنه خبریه

خوشحال باش

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا به حرفاشون توجه نکن من دوتا پسر دارم سر دومی که باردار بودم میگفتم پسره یه حوری نگام میکردن انگار نازام میگفتن حیففف شد دختر بهتره ایقد غصه میخوردم منظورم اینه هر چی داشته باشی یکی هست حرف بزنه

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
2731
2740

اون زنی که درباره جنسیت دختر اینجور میگه چون خودش به خاطر جنسیتش پر عقده بزرگ شده و سخت بهش گذشته اینو میگه ورنه دلیل دیه ای نداره 

شما هم بها نده از همین حالا بزن تو دهن هر کی که چرت و پرت میگه شسته رفته چیه 😂😂خدایا کمی عقل بده بهشون

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

بهش بگو خداروشکر میکنم ک بچه سالم و صالحی بهم بده من نه پسرشو دارم و نه دخترشو دختر سالم از پسر بیمار ارجحیت داره

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
حالا میان کلام.شرمنده.شما علائم و حالاتت چطوری هست؟ الان ۱۲ هفته ای؟

بله 

علائم بارداری ندارم اصلا نه تهوع نه تغییر فقط یه خورده شکم اوردم همین زبل هم شدم لکه بینی هم دارم

همه میگفتن پسره