2733
2734
عنوان

قیافه در ازدواج چقدر تاثیر داره؟

2194 بازدید | 147 پست

من زشت نیستم خوشکلم نیستم معمولی. ولی مجردم همش میگم لابد خیلی زشتم از بس نشده از خودم بدم میاد😭😭😭۳۵ سالمه شاغلم و تحصیلکرده خداییش پسرا چی میخان چرا بعضیا هیچ نیستن و ازدواج های خوبی کردن ولی خیلیا مثل من بدون هیچ کمبودی در ظاهر و شرایط اینقدر باید زجر بکشن واسه یک ازدواج. دلم میخاد ببینم پسرا کی را میگیرند

ب نظرم شانس از همه چی مهمتره

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید حس میکنن خیلی خوبی و اگه بیان ن میگی

ینی خودشونو در حدت نمیدونن

اینم میتونه باشه🌻

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
2738

تنها چیزی ک خیلی اثر داره بختو اقباله 

تامام

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

با این همه دختر هرزه که ریخته تو خیابون صد درصد خیلی مهم شده .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706