2737
2739
عنوان

خانومایی باسلیقه لطفا😍 رنگ مو

140 بازدید | 10 پست

من دقیقا موهام این رنگیه و دیگه دوسش ندارم میخام رنگ دیگه ی بزنم روشن نمیخام بزنم تیره بهتره بنظرتون چ رنگی به آرایشگاه بگم پوستم سفیده 

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!

اینو بزن خیلی نازه🤩🤩🤩

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگ زیتونی با واریسیون دودی یا نقره ای بزن ولی واریسیون رو همشو نریزی نصفش کافیه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2731

خانوما موهام بلنده تا روی پایین باستنم بود یه ماهه کوتاه کردم تا روی گودی کمر حالا میخوام بدونم هایلایت کنم تو شهر شما چه قیمتی در میاد یا شما هایلایت کردین چقد شد قیمتش چند شاخه براتون درآورد؟

اینو بزن خیلی نازه🤩🤩🤩

قبلا زدم از عسلی دیگه متنفر شدم 😂

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
2738
قبلا زدم از عسلی دیگه متنفر شدم 😂

پس اینو بزن این خیلی نازه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
پس اینو بزن این خیلی نازه

زدم اره واقعا ناز شد موهام

زدم اره واقعا ناز شد موهام

اوهوم 

خیلی نچرال به نظر می آد