2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شهریه رو نمیدونم ولی شغلش مثل سابق نیس پرستاری بهتره

خواهرم دوس داشت پرستاری قبول بشه ولی الان اینو آورده،حالا نمیدونه بره یا سال بعد دوباره کنکور بده

شغلش بد نیست اما خیلیییی هم خوب نیست اگه بتونی تو آزمایشگاه کار کنی که خیلی خوبه

خواهرم سال دومه که امتحان میده حالا نمیدونه همینو بره دانشگاه یا سال بعد دوباره کنکور بده

٤.٥-٥ آینده که دوتا دانشگاه تهرانی داریم که دکترا میخونن  نمیشه دقیق ایندشو پیش بینی کرد

خواهرم سال دومه که امتحان میده حالا نمیدونه همینو بره دانشگاه یا سال بعد دوباره کنکور بده

من پرستاری قبول شدم الان میگن حقوق نمیدن و فلان و بیسار 

تو هر رشته ای بستگی به طرف داره هم پزشک بیکار داریم هم درامد میلیاردی پس واقعا به جنم فرد بستگی داره 

اگه هزینش براتون سخت نیس به نظر من بره چون هر سال بدتره ممکنه همینم نباشه سال بعد 

ترمی ۶ اینا شروع میشه هزینش

2738

بستگی به خودش داره من امسال خیلی خوب خوندم ولی ماه آخر کرونا گرفتم و پزشکی سد پرستاری آزاد ولی چون کشش ندارم باید برم ولی بره ریسک نکنه سال اول راحته میتونه بخونه و در کنارش باز کنکور بده 

اگ خواهرت درس خون نیست و سال اینده هم میخواد بره آزاد بهتره همین امسال بره 

بستگی به خودش داره من امسال خیلی خوب خوندم ولی ماه آخر کرونا گرفتم و پزشکی سد پرستاری آزاد ولی چون ک ...

واقعا یه پشت کنکوری راضی ادم نمیبینه شاید ۱درصد ولی مشاورا میان نگه میدارن با امید تبدیل رتبه های داغون به عالی که پول به جیب بزنن 

عزیزم من امسال آزاد تبریز اوردم هر ترم چقدر در میاد بعد ترمای آخر چطوره شهریه 

از ۶_۷ تومن شروع میشه هر سال اضافه میشه ولی واحدای آزمایشگاهی و بیمارستانی هزینش بالاس واحدای درسی زیاد بالا نیس 

تا حدود ترمی ۱۵_۱۶ فک کنم دربیاد

از ۶_۷ تومن شروع میشه هر سال اضافه میشه ولی واحدای آزمایشگاهی و بیمارستانی هزینش بالاس واحدای درسی ز ...

نمیدونم من یکی از فامیلامون ترم سه هست تو اردبیل با خوابگاه گفت۵.۵ ولی بازم هرچی باشه از بیکاری که بهتره حداقل آدم تلاش میکنه خودشو یه جا برسونه

2706