2737
2734
رفته بودم خونه بابام بعد با بابام دعوا کردم بدجور 

شبش قرار بود شوهرم بیاد دنبالم و اومد 

تو ماشین خوب بودیم و خندیدیم و... رسیدیم خونه حرف گوسفتد خریدن و...شد بعد گفت مامانت اینا اون کله رو چیکار کردن(برای پسرم ی گوسفتد کشتن بعد هر دفعه ک مامانم میخواست بپزه شوهرم نمیموند و میگفت کار دارم)منم گفتم ک خوردن گفت ب من چرا ندادن گفتم چون نمیموندی و میرفتی(من خودم کله پاچه نمیخورم)

بعد یهو شروع کرد ک هیشکی منو دوس نداره و ن خانواده من و ن خانواده تو و...(قبل عروسی پدرشوهرم از مامانم ۵تومن گرفت و گفت شب عروسی میدم اما نداد و حالا افتاده گردن ما ک بدیم)بعد گفت خانواده تو منو برا پول میخوان و من دیگه قرضمو نمیدم(شوهرم ۵۰۰تومن داد و میخواست قسطی پرداخت کنه)و راضی نیستم ک اونا این پولو میخوان و...کلی باهام دعوا کرد. الان حدود ۲سال ک از عروسی میگذره بعد شوهرم دعوا نکرده بود باهام سر پول و وقتی ۵۰۰داد گفت بقیشم میدم راحت شم ولی این سری ک رفته بود خونه مادرش اینا و من نبودم نمیدونم چیا گفتن بهش ک اومد دعوا کرد ک پول نمیدم منم عصبی شدم گفتم باباتو سپردم ب خدا و ازش نمیگذرم چون باعث و بانی این بلاها اون و زندگیم بخاطر اون داره سیاه میشه حلالش نمیکنم و...

باباش هی ب دروغ گفت ک پدرعروس قول داد نصف پول تالار رو میدم و الانم داره بهش زور میاد ک چرا خرج عروسی رو داده

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

دوست نداشتم قطره چکونی بنویسم برا همین طولانی شد

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
دوست نداشتم قطره چکونی بنویسم برا همین طولانی شد

گوسفند رو از هزینه ی خودشون کشتن مال خودشون بوده . شوهرتم خودشو لوس کرده نمیمونده . به نطرم تو اصلا بینشون قرار نگیر میشی کیسه بکس دوطرف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گوسفند رو از هزینه ی خودشون کشتن مال خودشون بوده . شوهرتم خودشو لوس کرده نمیمونده . به نطرم تو اصلا ...

همون دیگه مادرم خودش خرید و من اصلا دخالتی ندارم ولی خودش گفت پول مادرتو میدم یهو دیشب قاطی کرد

ارتباطتا با خانوادها  کم کن هم خودت هم شو هروقت خواست شوهرت خونه پدرش بره باهم برید دیدی پولا نمیده دیگه پیگیر نشو از تو که نگرفته زندگیت بیش تر از 5 تومن ارزش داره خیلی شوهرت و خانوادش پرتوقع هستن زیادی بهشوت رو دادین و براشون مایه گذاشتید فک کردن چه خبره 😒

❤❤❤❤
همون دیگه مادرم خودش خرید و من اصلا دخالتی ندارم ولی خودش گفت پول مادرتو میدم یهو دیشب قاطی کرد

تو اصلا دخالت نکن حتی برای پول . اون موقع که مامانت میخواستن پول بدن به پدرشوهرت از تو پرسیدن؟ یا تو واسطه شده بودی؟

اخی عزیزم این مادیات چه ارزشی داره ول کن بابا اگه خیلی شوهرت اوقات تلخی کرد بگو بالاخره قرضه باید بد ...

این کارم کردم میگه ب تو ربطی نداره دلم بخواد میدم دلم نخواد نمیدم 

پدرش روزگار نذاشته برام خدا ازش نگذره بقران دوبرابر من خرج دخترش کرد ی کلمه نمیگه اما حدود ۳۰ یا ۴۰ تومن خرج عروسی کرده داره خودشو جررررر میده

2738

من باشم که زندگی رو روی سرش خراب میکنم

شوهرت بهونه اورده. اصلا بهش بگو پول خودشون بوده نخواستن بدن تو بخوری😐

پول رو هم بگو پس بدن یا برو خونه پدر شوهرت تا پول رو نگرفتی از خونشون بیرون نیا😐

البته صلاح زندگیه خودت رو بهتر میدونه 

من باشم  پوستشون رو میکنم نه بخاطر ۵ تومن بخاطر اینکه ادم رو احمق فرض میکنن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
این کارم کردم میگه ب تو ربطی نداره دلم بخواد میدم دلم نخواد نمیدم  پدرش روزگار نذاشته برام خدا ...

هیچ وقت عروس دختر نمیشه همشون میگن مثه دخترمی ها اما هیچ وقت عروس دختر نمیشع یعنی فرق میذارن

این کارم کردم میگه ب تو ربطی نداره دلم بخواد میدم دلم نخواد نمیدم  پدرش روزگار نذاشته برام خدا ...

خوب بزار 5 تومنم شما داداه باشی که بی منت بشی بهتره که بیخیال یه چیزه بینه خودشون بوده بخای بیاید وسط خودتا از چشم میتدازی و سوهانه روح میشن برات 😕

❤❤❤❤
ارتباطتا با خانوادها  کم کن هم خودت هم شو هروقت خواست شوهرت خونه پدرش بره باهم برید دیدی پولا ن ...

خیلی پدر بدردنخوری داره و اینکه شوهر من گاهی میره اونجا تنهایی چون بخشی از کارش اونجاست بعد اونم هی پرش میکنه

میدونم ۵تومن چیزی نیس ولی باباش از ۱۰۰تومن نمیگذره و دنبال کندن از ما منم وقتی میبینم خرج اونا میکنه میسوزم

تو اصلا دخالت نکن حتی برای پول . اون موقع که مامانت میخواستن پول بدن به پدرشوهرت از تو پرسیدن؟ یا تو ...

ن ولی از منم نظر خواست و مامانم فکر کرد ادم هستن و پولشو میدن نمیدونست...

2706