2737
2734
نجلاجون تو سنو اینا هم نفهمیدی در چ حده؟  مثلا از رو پریود میشه فهمید، پریودت مرتبه باشه یا ن. ...

تو سونو هم متوجه نشدم فقط تو سونو نوشته تخمدان ها نمای پی سی او دارند

پریودیم نامرتبه

یکی دوبار رفتم سونو 

فولی هام ۱۸

۱۹

۱۴

۲۰

بودن

اهان برا منم چن سال قبل نمای پی سی او زده بودز.  اما نگران نباش فولی هات خوبن، این سایزا بدون ...

این سایزا با قرص بوده

گرمی زیاد میخورم 

این ماه پیاده روی هم میرم 

زنیان هم میخورم که خیلی گرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک بار باردار شدم اما ماه ششم بارداری از دستش دادم بعد از اون تنبلی تخمدان دارم 

فولیکولت چنده؟سونودادی؟

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2728
امیدت ب خدا باشه  منم وقت کنم پیاده روی میرم  زنیان گرمه؟ و خوبه برا رحم؟ چ عالی.  ...

زنیان آره خیلی گرمه با عسل میخورم

ان شا الله زود نتیجه بگیریم

من دو سال بیشتر تحت درمان غیر از تنبلی تخمدان مشکل دیگه ندارم

فقط دو بار این اواخر آمپول زدم پیش یه دکتری که فقط بفکر درآمد بود داروهای گرون قیمت میداد و باید دوتا آمپول میزد که اون دکتر برای من یکی میزد که نتیجه نگرفتم

زنیان آره خیلی گرمه با عسل میخورم ان شا الله زود نتیجه بگیریم من دو سال بیشتر تحت درمان غیر از تنب ...

ان شالله زود نتیجه بگیری عزیزم 

واس بچتم از دست دادی واقعا ناراحت شدم، دلم سوخت، خیلی سختتتتت 

اما خدا بخشندس، میده و از دلت اون غمو درمیاره عزیزم 

روغن سیادونم بزن ب شکمت

، منم ی چن باریه میزنم 

برامنم دعاکن خیلی ساله ک منتظرم

ان شالله زود نتیجه بگیری عزیزم  واس بچتم از دست دادی واقعا ناراحت شدم، دلم سوخت، خیلی سختتتتت& ...

عزیز دلم از اینکه خدا بخشنده است شکی ندارم 

دلم میخاد خیلی زووود دامنت سبز بشه

2738
عزیز دلم از اینکه خدا بخشنده است شکی ندارم  دلم میخاد خیلی زووود دامنت سبز بشه

دامن من عزیزم؟ مرررسی از دعای خوبت ، من هشت ساله بچه ندارم، انقد دلم میگیره گاهی، اطرافیانم تندتند دارن بچدار میشن.

من لایق مادرشدن نبودم تا فعلا. بعضی وختا دلم میخاد همه این انتظارها بایه معجزه برامون تموم شه انقد دلتنگم ک فقط خود خدا میدونه.

من قصد بچه دارشدن ندارم فعلا ولی pco هستم و دچار جوش و ریزش مو و پری نامنظم هستم گاهی حتی تا3-4ماه نمیشم. دارم دارو مصرف میکنم . روغن سیاهدانه واقعا جواب میده؟؟ کنترلش میکنه یا درمان؟؟ باعث زیاد شدن موی شکم نمیشه؟

دامن من عزیزم؟ مرررسی از دعای خوبت ، من هشت ساله بچه ندارم، انقد دلم میگیره گاهی، اطرافیانم تندتند د ...

از خدا تا امید نباش

خیلی هارو دیدم بعد سالها که دیگه فکرشو نمی‌کردم بچه دار شدن 

۱۸ ۱۹ ۱۴

عالین ک

پلی کیستیکی؟؟؟

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸

سلام دوستان من از این سایت چند بار روغن سیاه دانه اصل گرفتم واقعا خیلی راضیم . من جوش و لک زیاد داشتم از وقتی استفاده کردم پوست صورتم خیلی صاف و شفاف شده . خواستم به شمام بگم https://romaran.ir/product/black-seed-oil/#reviews