2733
2739

جاریم و شوهرش درحال طلاقن صبح زود پا شدم دیدم ـجاریم اسکرین گرفته از پیاما شوهرش فرستاده برام ..ب مادر زحمتکشم فحش داده بود😔😔حالا چرا؟؟جاریم گفته بود پدرومادرت نه تنها با من بلکه با اون سه تا عروستونم مشکل دارن (من هیچ ارتباطی باهاشون ندارم )برادرشوهرمم ب مادر منو اونو دوتا فحش داده بود😭😭جرعت ندارم خونه خودمون بگم چون داداشام شهیدش میکنن ولی میخام درست حسابی بچزونمش ادبش کنم تو رو خدا بهم راهکار بدین دارم از ناراحتی دق میکنم😞😭😭😭

چشمان تو آفریقاست.. 

من کسی فش بده میزنم لهش میکنم.رزمی کارم😳

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ب شوهرت بگو بعد برو برادرشوهرتو جر بده بعدم تهدید کن که ب داداشات میگی یعنی خون جلو چشامو گرفته 😤

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2731

جاریت اشتباه کرده ک برای تو فرستاده

ولی توام بیخیال شو چون برادرشوهرت عصبی بوده ی چیزی گفته

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

اره عموم به بابام فحش ميداد زورش گرفته بود بابام ماشين مدل بالاتر خريده منم همچين شستمش پهنش كردم تو افتاب هم خودش هم زنش . 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 

چقد بیشعور!!!

حتما یجا ی تیکه ای بهش بپرون بگو احترام خودشو نگه داره مرتیکه😏😏

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
2738

بنظرم اگ میتونی خودت شهیدش کن اگر نه بزار همون داداشات شهیدش کنن

در هرحال باید شهید شه

والا خیلی خونسردی من بودم زنده ش نمیزاشتم بیشرفو

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

انقد میزدمش که خون بالا بیاره 😒

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

وا برو خونه اش پیام ها نشون بده بگو تو غلط کردی همچین حرف های زدی به مادر من البته با شوهرت برو بزار ببینه تنها نیستی حامی داری یا پیام ها ببر به پدرشوهر مادرشوهرت نشون بده بگو اوردم اول به شما نشون بدم ببینید چه پسری تربیت کردید که رفتم الان جواب حرفاشو برگردونم به خودش نگید پس چرا

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

تنها را حلش اینه که بشینی  سرجات خون به پا نکنی الان اونا داغن نمیفهمن چی میگن تو که میفهمی😑     

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2706