2737
2734
عنوان

باردارم همش خواب دوست پسر میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 39 پست
اخه مغز من چرا اینجوریه 😂 بدم میاد ازین چیزی ک میاره اه

به شوهرت نگی ی وقت ها😁 فکر میکنه مدام تو فکر این چیزایی...

من اوایل بارداریم خواب دیدم زایمان کردم بابای بچه یکی دیگس😰😱

😄😄😄

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
تو خواب اره 😂😂😂 اما الان از خودمو اون پسره متنفرم  تاثیری نمیزاره رو بچه هام این‌خوابا؟؟؟

نه بابا چه تاثیری اخه...الان میگن جوووون به این مامان پایه😂😂دیگ بهش فک نکن عزیزم رفت توو ناخوداگاهت به نی نی خوشگلت سلام برسون بگو امیدوارم دنیا جا بهتری بشه براتون 

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا خسته شدم😂😂😂 دیشبم تا صبح با یه پسره بودم و میرفتم میگشتم و میدونستم باردارم تو خواب ☹

این جور خابارو معمولا پسر تعبیر میکنن حالا شما که میگی جنسیتش معلومه،به قول مامان من امشب سرتو بزار جای پات بخاب😁

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
به شوهرت نگی ی وقت ها😁 فکر میکنه مدام تو فکر این چیزایی... من اوایل بارداریم خواب دیدم زایمان کردم ...

😄😄😄 نه بهش نمیگم الان ۱۶ هفته ام از اول همش میبینم ازین چیزا ولی نگفتم بهش . 

ای داد 😄😄😄پس طبیعیه تو بارداری

امید زندگیم دوقلوهام😍 
این جور خابارو معمولا پسر تعبیر میکنن حالا شما که میگی جنسیتش معلومه،به قول مامان من امشب سرتو بزار ...

اره از اول هی میگفتن بچت پسره ک اینجوری خواب میبینی ولی حالا ک مشخصه جنسیت و میدونم ک پسر نیستن بدتر بدم میاد اونموقع میگفتم عب نداره پسر خودمه 😄😄😄

البته رابطه جنسی نمیبینم ها فقط عاشقانه و دوست پسر بازی 

اخه نمیفهمم علت دیدن اینا چیه 🤔🤔🤔واقعا چرا باید این بیاد تو خوابم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
😄😄😄 نه بهش نمیگم الان ۱۶ هفته ام از اول همش میبینم ازین چیزا ولی نگفتم بهش .  ای داد 😄😄😄 ...

آره به دلایل نامعلوم😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

منم از این خوابا میبینم الان که ماه های اخر و رابطه داشتن سخته به جاش خواب میبینم یه دفعه که دیدم با یکیشون رفتیم یه جا دیگ گفت بچه تو هم خودم بزرگ میکنم به قول تو شوهرمم خوبه بنده خدا ولی تو خوابای من یا کشته میشه یا ناپدیده 

خوبه بابا تو خواب حلاله صفا کن خخ      

نمیدونی چ حس بدیه وقتی بارداری حس میکنی خیلی پاکی بعد دوس داری خیلی پاک باشی بعد همچین چیزی میبینی روح و روانت بهم میریزه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
منم از این خوابا میبینم الان که ماه های اخر و رابطه داشتن سخته به جاش خواب میبینم یه دفعه که دیدم با ...

واااااای منم کم رابطه دارم یعنی کلا از اول بارداریم رابطه خوبی نداشتم همش بد و در حد ۱ دقیقه ای . شاید از اونه ولی من رابطه جنسی نمیبینم من در حد عاطفیه یعنی بچه هام به محبت بیشتر نیاز دارن یا خودم یا چی؟؟؟ 

مرسی گفتی پس بعضی از باردارا میبینن از خوابا 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706