2733
2739
عنوان

خواهرا بیاید کمکم کنید..مسئله زندگیه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 26 پست
مث کاری که الان دارم میکنم؟اصلا محلش نمیدم..توی چشاش نگاه نمیکنم.....اینجور موقعا هر بار که ب قصد جن ...

👍ببین تلافی اگه از راه درستش باشه اصلا غلط نیس بعضی وقتا باعث میشه ادم به خودش بیاد درک کنه...من از زندگیت خبر ندارم اما ببین چی خوشحالت میکنه اون کارو انجام بده 

دلم در مشت فشردم...تا تو نگریزی...دریغا،جای پایت هم...به زور پنجه ام له شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍ببین تلافی اگه از راه درستش باشه اصلا غلط نیس بعضی وقتا باعث میشه ادم به خودش بیاد درک کنه...من از ...

تنها کاری که به ذهنم رسید و از دستم بر میاد فعلا همین بود....کاری که هیچ وقت نکردم

2728
خیییییییییلی سخته خییییییییییلی 😭

میدونم سخته منم خیلی مشکل داشتم سعی کردم درستش کنم من فقط یک سال مهلت دادم و تلاش کردم تا درست بشه و خب خودمم رفتارم درست کردم خداروشکر هم همه چی درست شد حدودا.. سه سال خیلی زیاده ک بخوای فرصت بدی

2740
میدونم سخته منم خیلی مشکل داشتم سعی کردم درستش کنم من فقط یک سال مهلت دادم و تلاش کردم تا درست بشه و ...

۹۶ باهاش عقد کردم..از ۹۷ مشکلات شروع شد.هرکی جام بود طلاقشو مبگرفت اما دلم نیومد