2737
2734

من یک ساله عروسی کردم..صبح تا شب توی خونه تنهام..جاییم ندارم برم...شوهرمم سعی نمیکنه شبا یکم زودتر بیاد..میتونه ولی نمیخواد.نه الی ده میاد...یه شب ۱۱ اومد..منم شاکی شدم دلم پر شد.وقتی اومد دید چقد ناراحتم.اصلا ککشم نگزید سعی نکرد از دلم دربیاره.بالاخره منم حق دارم توی شهر غریب همش با در و دیوارم ببشتر باید هواسش ب دلم باشه.قشنگ رفت برا خودش گرفت خوابید تازه انگاری طلبکار بود که چرا ناراحتم.صبحشم داشت میرفت بهش گفتم چن روزه یخچال خالیه خرید نمیکنی هرشب یه بهونه میاری کارتتو بزار خودم برم حداقل ...کارتشو نداد بهم.فک کرد چه خبره..منم واقعا بهم برخورد دیگه ..حالا الان چن روزه میبینه ناراحتم اصلا محلم نمیده.روشو میکنه اونور میخوابه..بهم اهمیت نمیده ..حالا چن روز دیگه بخاطر نیاز جنسیش میاد نزدیکم....صدبارم باهاش حرف زدم خواستمو گفتم اما اصلا توی سرش نمیره.....سر این بی تفاوتیاش و بی درکیاش و یه مسائل دیگه (تمام دارو ندارشم ازم مخفی کرده الکی میگه هیچی ندارم توی کاراش اصلا باهام مشورت نمیکنه حسابم نمیکنه)اصلا دلم نمیخواد باهاش ارتباط برقرار کنم تصمیم گرفتم اون که برا خودش زندگی میکنه منم برا خودم باشم فقط جامون یکی باشه تا درسم تموم بشع طلاق بگیرم😔اینم بگم خانوادشم منو نمیخوان و همش میگفتن طلاقش بده.الانم باهام قهرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احترام گذاشتن رو باید یاد بگیره

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
ینی حالا نوبت توعه اهمیت ندی و به خودت توجه کنی....

مث کاری که الان دارم میکنم؟اصلا محلش نمیدم..توی چشاش نگاه نمیکنم.....اینجور موقعا هر بار که ب قصد جنسی بهم نزدیک میشد باهاش آشتی میکردم ولی دیگه نمیخوام وا بدم

عزیزم چرا درست تموم بشه طلاق بگیری همین اول کار تا بچه نداری جدا شو... این دیگه چقدر گاوه... من فک م ...

همیشه با خودم میگم با یه تیکه چوب ازدواج میکردم بیشتر منو میفهمید و درک میکرد....وقتیم میشینم باهاش عین آدم حرف میزنی مشکلاتمو میگم عین گاو فقط نگام میکنه میگه اشتباه میکنی اینطور نیس 

2706