2737
2739
عنوان

اونایی که با بچه طلاق گرفتن بیان

386 بازدید | 15 پست

بعد طلاق چه طوری بودبراتون

از لحاظ الی چیکار میکنید اگه کار میکنید حقوقتون کفاف بچه را میده

کلا از طلاق پشیمون نیستین؟

دخترم عشق منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم با بچه جدا شد خودش سرکار میره با حقوق بالا باباشم براش خونه و ماشین خریده خلاصه اصلا مشکل مالی نداره باباشم خیلی تحویلش میگیره

ولی چه فایده؟؟ بچه بیچاره لکنت زبون گرفته افسردگی گرفته داره نابود میشه

2731

خواهر من جدا شد با یه بچه ۷ ساله اولش بابام کمک میکرد خرجشونو میداد بعد ۶ ماه ازدواح کرد خداروسکر زندگیشم خوبه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
شوهر خواهرت چند سال بزرگتر از خواهرته و چند تا بچه داره گلم؟

شوهرخواهرم مجرد بود ۱ ماه از خواهرم بزرگتره از قبل چشمش رو خواهرم بود همین که خواهرم جدا شد پا پیش گذاشت منتها خواهرم شرایط روحیش مساعد نبود هی رد میکرد تا ۶ ماه بعدش تونست خواهرمو راضی کنه الان پسر خواهرم بهش میگه بابا انقدر که همو دوست دارن خدا ازش راضی باشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
چ خوب  کاش  همه  اونایی ک  جدا میشن   براشون  اینجوری زندگی خوب و ...

❤❤

کسایی که تجربه دارن  بگین زندگی بعدش چه طور بود

دختر خالم   جدا شد   البته  از قبل  با پسری دوست  بود 😕 دوبچه هم  داشت  جدا شد  بچه هارو داد  ب باباشون  با اونیکه  دوست بود ازدواج  کرد   بعد   ۱۰  ماه  مثل  چی پشیمونه   ازبس  شوهر الانش  کتکش  میزنه   همش   میگه   تو بهم  خیانت میکنی  چطور ب شوهر اولت  خیانت کردی  چند بار با چاقو زخمیش  کرد میگه  تو سنگدلی  ک بچه هاتو  ول کردی        البته   بدبختی هاشو فقط من میدونم   کسی از فامیل  ازش چیزی  نمیدونن ولی  منکه  ناراحت نمیشم  خلایق  هرچه لایق  بخاطر یه اشغال شوهر و بچه هاشو ول  کرد  

دختر خالم   جدا شد   البته  از قبل  با پسری دوست  بود 😕 دوبچه هم  داش ...

اون خائن بوده داره تقاص دل بچه هاشو میده

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

معتقدم دنیا دار مکافاته دختر خالت با بچه هاش،بد کرد با شوهرشم جواب بدیهاشوداره میگیره 

امیدوارم شوهر منم به خاطر هوا و هوس و تنوع زندگی بچه بیگتاه و منو از هم ‌پاشید همینطور تقاص گناهاشو پس بده

دخترم عشق منه
2706