2737
2734
عنوان

مادر شوهرم اومد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 58 پست
اسمش طاها گزاشتیم😇اسم دختر شما چیه؟ راستی دیگه بچه نمیخای؟!

عزیزم اسمش قشنگه.خدلحفظش کنه.من اسم دخترم رو گذاشتم آهو.فعلا بچه نمیخوام چون تنهام.خودمم خیلی داغون شدم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

اینکه میگی مادرشوهر منه از دوتا پله خونه ما میومد بالا نیم ساعت ماساژ میدادن بادش میزدن یکی اب میاورد یکی اسپری میزد یکی دکمه هاشو باز میکرد تا نفسش بالا بیاد بعد همه جا پیاده میرفت سالم بود 🤪😅

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب داره برا پسرش و همسرش ناز می‌کنه چه اشکالی داره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

دقیقا پیروز سرما خورده بود ما با ماسک رفتیم خونشون بعد شوهرم اومدم صورتشو ببوسه یهو بهش گفتم سیاوش نبوس یهو همچین جلو من عشوه اومد که نگو بعدشم گفت وای تب کردم وای فلان حالا من که زود تر رفته بودم دیدم داره پشت تلفن می‌خنده و شماره تلفن می‌نویسه تا منو دید خودکار افتاد گفت وای حالم بده

2738

مادرشوهر من وقتی میگرده حالش خوبه ها ولی وقتی میشینه خونه یادش میفته مریضه کلا قیافش داغون ولی همون لخطه قرار باشه بره بیرون کلا دیگه قیافش شاد وشنگول

بهترین نیستم اما خودمم😍
عزیزم اسمش قشنگه.خدلحفظش کنه.من اسم دخترم رو گذاشتم آهو.فعلا بچه نمیخوام چون تنهام.خودمم خیلی داغون ...

ای جووووونم😍خداروشکرررر واقعا روزای سختی بود برام روزای انتظار و دکتر و دوا...

خدا بهت ببخشه آره واقعا سخته حق داری

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ای جووووونم😍خداروشکرررر واقعا روزای سختی بود برام روزای انتظار و دکتر و دوا... خدا بهت ببخشه آره و ...

اره.خداروشکر اون روزا گذشت.من چند بار غروب استارتر ک توی تاپیکش بودیم رو چک کردم.باردار شده بود و سقط شده بود ماه اول.امیدوارم باردار شده باشه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
اره.خداروشکر اون روزا گذشت.من چند بار غروب استارتر ک توی تاپیکش بودیم رو چک کردم.باردار شده بود و سق ...

انشاءالله که تا آلان حتما باردار شده باشه من تاپیکش رو گم کردم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤