2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤔🤔

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2738
۲۴ساعته واسه همه

نه منظورم اون زمانیه که طرف میخواد عکسو ببینه اون خط بالا زود پر میشه و عکس میره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
خخخخخخخ تایمش یکیه.... 24ساعتس....چ تایم نمایش کلیپ. چ زمان موندنش تو پروفایلتون ک برا همه 24ساعته

تایم نمایش رو میگم نه من خیلی از وضعیتهای مخاطبینم بیشتر از مال من بود

نه منظورم اون زمانیه که طرف میخواد عکسو ببینه اون خط بالا زود پر میشه و عکس میره

میخای نره دستتو باید رو عکس نگه داری.. وایمیسته میتونی عکسو  ببینی.. کلیپم تایمش برا همه یکیه هر خط 30ثانیست 

میخای نره دستتو باید رو عکس نگه داری.. وایمیسته میتونی عکسو  ببینی.. کلیپم تایمش برا همه یکیه ه ...

خب همین! برا من ۵ ثانیه ای تموم میشه

هرکی بخاد بخونه دستشو روش نگه میداره. نگران نباش

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706