2733
2734
شغل شما چیه مرخصی استحقاقی خودم مونده نزدیک ۶۰ روز مرخصی استحقاقی جمع کردم

فازت چیه واقعا سوزوندن دل ما؟

نه من که بچه زیر ۶ دارم کارم کمتر نشده که هیچی توقع سازمان بالاتر هم رفته 

بستگی به مدیریت مخل کاررداره والا قوانین خوبی برای کاررماو به نفع ما  هست ولی کو اجرا 

اجراهم بخوان بکنن عزیز کرده هاشون اولویتن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
هرچقدر تلاش کنی همون قدر نتیجه میگیری منم اینجوری رفتم سرکار.الانم برو درس بخون بجای نت بازی.

دیشب ۵ صبح خوابیدم الان بیدار شدم بخونم  خواب آلودبودم اومدم نی نی سایت تا خواب از چشمام بپره  پا میشم میخونم 

حرفتون درسته  باید تلاش کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا هم همینه انگار  من بچه شیرخوار هم دارم خیلی نگرانم بخاطر اون  توی موج اول دورکاری ...

دیگه قتل عام چطوری میشه شاخ ودم نداره که!یکی از همکارام از مرگ برگشته بیچاره بیست روز بستری بود اونو کشوندن آوردن اداره!

شغلتون چیه سوهرت هم کمک میکنه

من ناظر هستم و تازه اگه دورکاری هم بدن فک نکنم منو بذارن استفاده کنم 

باز خداروشکر همسرم معلم هست و الان خونست اونم میرفت سرکار واقعا واویلا بود وضعیتم . تازه مامانم هم اومده کمک .

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خب همسرت باید خیلی کمکت کنه

نمیشناسی مردجماعت را انگار را 

کدوم کمک باری رو دوش نباشن کمک پیش کش اونم مگه میفهمه خستگی را حتی نمیپذیره تو ذهنش که ممکنه یه روز نرسی خونه جمع کنی یا ....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

درود 

خیر، موارد حاد و شدید حضوری، الباقی رو میتونیم با تلفن انجام بدیم

کارمون بیشتر شده و واقعا نیاز به چنین مشاغلی علی الخصوص در برهه زمانی کرونا، بسیار شدید تر شده ...

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
دیگه قتل عام چطوری میشه شاخ ودم نداره که!یکی از همکارام از مرگ برگشته بیچاره بیست روز بستری بود اونو ...

میدونین فک کنم واسشون عادی شده 

رویس ما خودش از وقتی کرونا اومده فقط با ویدئو کنفرانس ارتباط داره با کارمندا 

اونوقت ماها میایم و تازه باز قسمت ما خوبه که ارباب رجوع نداریم همکارایی که ارباب رجوع زیاد دارن خیلی اوضاعشون بده

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706