2733
2734
عنوان

همه اطرافیانم یا باردارن یا بچشون به دنیا اومده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 98 پست
آی یو آی کردم آی وی اف هم کردم همون هفته های اول سقط میشه

😔😔

الهی همین ماه خدا دلتو شاد کنه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزهایی توی زندگی هی نمیشه که نمیشه ...برای من فقط یه معجزه لازمه

الهی برات معجزه بشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
اضافه وزن دارین؟ حتما اینکارو بکنین یعد برین انتقال.حتما مثبت میشه عزیزم

آره عزیزم ۱۰ کیلو

الهی آمین

2731
الهی برات معجزه بشه

یه جوری ناامیدم که به معجزه ش هم اعتقاد ندارم .

ممنونم دوستم .انشاالله برای شما فرزند سالم و صالح نسیب بشه

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
یه جوری ناامیدم که به معجزه ش هم اعتقاد ندارم . ممنونم دوستم .انشاالله برای شما فرزند سالم و صالح ن ...

نگران نباش گلم خدا بزرگه

الهی آمین ممنونم

چندسالته و شوهرت

چن ساله ازدواج کردی؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738
چندسالته و شوهرت چن ساله ازدواج کردی؟ 

من ۲۱ شوهرم ۲۸

یک سال و نیم تقریبا