2733
2734
عنوان

همه اطرافیانم یا باردارن یا بچشون به دنیا اومده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 98 پست

الهی که خدا به همه ی خانومایی که نینی میخوان بچه سالم و عاقبت بخیر بده،،، از خدا بخواه فقط، مطمئن باش وقتش بشه خودش میده،،، چله یس بردار ان شاء الله نتیجه میگیری🌺🌺🌺🌺🌺

🌼🤍🌼
الهی که خدا به همه ی خانومایی که نینی میخوان بچه سالم و عاقبت بخیر بده،،، از خدا بخواه فقط، مطمئن با ...

عزیزم خیلی دعا کن برام

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی بودم ۷سانتم بازشده بود رحمم ولی باید برام آمپول میزدن ک نزدن و اتقد اومدن معاینه کردن کیسه آبم ...

عزیزم برات دعا میکنم ازته دل،بخاطر دردای ک کشیدی،انشالله بزودی میای توهم مث من تو تاپیکا میگی خانوما امشب قراره برم زایمان از ته دل برا سلامتیه خودمو جوجوم یه صلوات بفرستید😍

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2728
چند سالته 

۲۱

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم برات دعا میکنم ازته دل،بخاطر دردای ک کشیدی،انشالله بزودی میای توهم مث من تو تاپیکا میگی خانوما ...

انشاالله عزیزدلم امروز وقت دکتر دارم انشاالله این ماه باردارشم دکترم گفته ۱قرص بدم حتما همون ماه باردارمیشی

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
2738
عزیزدلم غصه نخور..زندگی فقط بچه دارشدن نیس با شوهرت عشق کن..اقوام ما15ساله بچه دارنمیشن خیلی عاشقانه ...

چی بگم والا من و شوهرم عاشق بچه ایم.تو خیابون یه بچه میبینیم دلمون ضعف میکنه براش.الهی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

انشاالله عزیزدلم امروز وقت دکتر دارم انشاالله این ماه باردارشم دکترم گفته ۱قرص بدم حتما همون ماه بار ...

انشالله ،سه شنبه روز خاصیه،نذر کن انشالله ک خبرای خوب میدی بهم،برات آیت الکرسی میخونم

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
انشالله ،سه شنبه روز خاصیه،نذر کن انشالله ک خبرای خوب میدی بهم،برات آیت الکرسی میخونم

قربونت برم عزیزم مرسی انشاالله😘😘😍

خدایا🕋با امید تو به زندگیم برگشتم نا امیدم نکن از زندگی و دوباره فرشته نازموسالم وسلامت بهم برگردون و دامنموسبز کن امیدموازم نگیر خدا🕋😔
ببخشیدعزیزم شماهمونی ک خانواده شوهرت خبرنداشتن ازدواج کردین؟

اره گلم 

الهی امین واست دعامیکنم..چندوقته اقدامی؟

۲ ساله ولی فقط با آی وی اف بچه دار میشیم شوهرم آزواسپرمه.یه بار انتقال دادم منفی شد

2706