2733
2734

اولویت چندمین؟ من ۵۴ بهداشت عمومی، پارسال تو همون رشته و دانشگاه ۱۴ نفر رو گرفته ک ذخیره بودن ، بنظرتون منم قبول میکنن؟ 

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با رتبه ۷۸۰۰ذخیره۹۱خورده

وا مگه میشه؟ چه رشته ای؟ زنگ زدی دانشگاه؟ من زنگ زدم گفت اگر سایت آموزشیار بهت نوبت داد ثبت نامت قطعیه و میتونی بیای ، سایتم ک هنوز اطلاعیه نزده

2731
وا مگه میشه؟ چه رشته ای؟ زنگ زدی دانشگاه؟ من زنگ زدم گفت اگر سایت آموزشیار بهت نوبت داد ثبت نامت قطع ...

پرستاری تبریز

اره تبریز اون طوریه  کلا تا۲۷۰۰برداشته نیمسال اول۳۵۰۰دوم 

منم دیدم اصلا نمیزارن برم شهرستان دیگه گفتم ببینم خدا چی میخواد

وا مگه میشه؟ چه رشته ای؟ زنگ زدی دانشگاه؟ من زنگ زدم گفت اگر سایت آموزشیار بهت نوبت داد ثبت نامت قطع ...

۱۲،۱۱ابان سایت بازه فقط میگم ظرفیت خودگردان نیفتیم مال من فقط نوشته پرستاری واحد تبریز

پرستاری تبریز اره تبریز اون طوریه  کلا تا۲۷۰۰برداشته نیمسال اول۳۵۰۰دوم  منم دیدم اصلا نم ...

چقدر خوب برداشته بابا😬 تو منطقه ۳ با ۲۵۰۰ پزشکی تعهدی آورده بود از شهرمون، تو منطقه ۲ با ۴۰۰۰ پزشکی تعهدی بازم آورده بود

۱۲،۱۱ابان سایت بازه فقط میگم ظرفیت خودگردان نیفتیم مال من فقط نوشته پرستاری واحد تبریز

طرفیت خودگردان خیلی گرونه ، ولی اگر برات نزده که پس ینی ظرفیت خودگردان نیستی خیالت راحت ، یه بدی که داره اینه که انتخابای بعدیت رو دیگه نمیتونی بری

2738