2733
2734
عنوان

شمابودید بین کار وازدواج کدومو انتخاب میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 62 پست
خب اخه خواهرام میگن ماهم قبل از ازدواج عاشق نبودیم ولی الان با دنیا عوض نمیکنیم شوهرامونو وخب هرکی ر ...

اگه فکر میکنی بعدا علاقه مند میشی باهاش ازدواج کن تا قبل از بچه هم میتونی حرفه ای یاد بگیری و بری دنبال کار 

کار با ازدواج منافاتی نداره

اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه ساله موندم واسه موقعیت بهتر ولی ادم هایی که پیش اومد اره شاید چهره های بهتری داشتن ولی واقعا گ ...

خوب پس چی میگی عزیزم مهم اخلاق طرفه قیافه واسه چند ماه اول زندگیه من شوهر دوستم خیلی خوشگله ولی همش ناراحته میگه احساس میکنم واسه همه اس نسبت بهش حساسم همش فکر میکنم چشم زنا ودخترای دیگه دنبالشه میخوان گولش بزنن زن ومرد خوشگل واسه دیگرانه 

❤ امیرالمومنین علی؏ : تو مراقب آخرتت باش دنیا ذلیلانه پیش تو می‌آید❤
2731
خوب پس چی میگی عزیزم مهم اخلاق طرفه قیافه واسه چند ماه اول زندگیه من شوهر دوستم خیلی خوشگله ولی همش ...

میدونم  منم هیجوقت دلم نخاسته شوهرم قشنگ باشه ،یعنی بنظر تو الان شرایط این اقا خوبه ؟

خب اخه خواهرام میگن ماهم قبل از ازدواج عاشق نبودیم ولی الان با دنیا عوض نمیکنیم شوهرامونو وخب هرکی ر ...

منم اصلا اولش شوهرم دوست نداشتم الان خیلی دوسش دارم تازه من اصلا از ازدواجم بدم میومد فقط به خاطر حرفای دیگران ونامادریم شوهر کردم چون هم شغل خوبی داشتم هم دوست داشتم تحصیلاتمو تا دکتری ادامه بدم ولی موقعیت زندگیم اجازه نداد به آرزوهام برسم 

میدونم  منم هیجوقت دلم نخاسته شوهرم قشنگ باشه ،یعنی بنظر تو الان شرایط این اقا خوبه ؟

آره واسه پسرای الان خوبه الان کمتر پسری از خودش خونه وماشین میتونه داشته باشه مگر با موقعیت خانوادش  بازم میگم بعد از لحاظ مالی اخلاق هم خیلی شرطه اگه اخلاقش خوبه قبول کن پسر خوب کم پیدا میشه 

[QUOTE=162063737]منم اصلا اولش شوهرم دوست نداشتم الان خیلی دوسش دارم تازه من اصلا از ازدواجم بدم میومد فقط به خاطر حر ...[/QUOTخوشحالم واست که الان دوسش داری وراضی هستی انشالله خدا واسه منم پیش بیاره

2738
[QUOTE=162063737]منم اصلا اولش شوهرم دوست نداشتم الان خیلی دوسش دارم تازه من اصلا از ازدواجم بدم میو ...

صد درصد اگه ازدواجت واسه خدا باشه پیش میاره معلوم خودتم دختر خوب وبسازی هستی چون الان اکثر دخترا میگن فقط پولدار  وخوشگل باشه همین  

آره واسه پسرای الان خوبه الان کمتر پسری از خودش خونه وماشین میتونه داشته باشه مگر با موقعیت خانوادش ...

اره خیلی مهربونه من اخلاقم واقعا تنده شده فحشش دادم ولی هیچی نگفته یکبار بهم بی احترانی نکرده قیافه شم بد نیست قدش بلنده هیکلیه خواهرم باباومامانمو خیلی پر کرد زمانی که اومدن خاستکاری انقدر گفتن زشته وما دختر به کرد نمیدیم منم کوتاه اومدم درصورتی که یه پسر همسایه داریم زشت کوتاه وکوچیک مرغ فروشی داره بعد حرف زدن واسه من بابام گفت خوبه بنظر من پسر خوبیه قبول کن 

اره خیلی مهربونه من اخلاقم واقعا تنده شده فحشش دادم ولی هیچی نگفته یکبار بهم بی احترانی نکرده قیافه ...

نه بابا ولشون کن به دل خودت نگاه کن ببین اخلاق کدوم بهتره بعدشم همه جا خوب وبد داره کرد وفارس ولر نداره فقط طرف ادم باسه وزبون فهم وگرنه تو هر ایلی زبون نفهم زیاده والا 

2706