2733
2734
عنوان

شمابودید بین کار وازدواج کدومو انتخاب میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 62 پست

اگه با كليات اين ادم اكى هستى باهاش ازدواج كن يه مدت بعد كلاس همين ارايشگرى كه گفتى برو و بعدم كار.اگه قيافه الويت اولته ازدواج نكن چون بعدا داستان دارى اما اگه اينطورى نيست بعدا قيافش عادى ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روحیه ام جوری نیست که بتونم مسعولیت خونه وشوهرداری کنار هم پیش ببرم 

منظورت از شوهرداری چیه؟!

مگه زن داری طرف مقابلت باعث میشه دست از کار و پیشرفتش بکشه؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2728
روحیه ام جوری نیست که بتونم مسعولیت خونه وشوهرداری کنار هم پیش ببرم 

وای پس بیچاره اون آقا. خونه و شوهرداری خوب کنار هم هستن دیگه. یعنی میخوای ازدواج کنی میگی من فقط شوهرداری میکنم. خونه داری نمیتونم😅میشه بیشتر توضیح بدی من متوجه نمیشم دقیقا چی میگی

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
منظورت از شوهرداری چیه؟! مگه زن داری طرف مقابلت باعث میشه دست از کار و پیشرفتش بکشه؟!

من ادم تنبلیم باید خوابم ارایشم حمام سرموقع باشه مردا خب توانشون بیشتره دیگه

2738

ایمانش چطوره؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
من ادم تنبلیم باید خوابم ارایشم حمام سرموقع باشه مردا خب توانشون بیشتره دیگه

والا منم تا قبل بارداریم میرفتم سرکار

همه چیم هم سرجاش بود

قبلش هم دانشجو بودم، رشته‌ام هم اسون نبود اما همچنان رندگیم روی نظم و سرجاش بود

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

[QUOTE=162063120]وای پس بیچاره اون آقا. خونه و شوهرداری خوب کنار هم هستن دیگه. یعنی میخوای ازدواج کنی میگی من فقط شوه ...[/QUOTEاشتباه نوشتم منظورم خونه داری و کار بیرون بود 

والا منم تا قبل بارداریم میرفتم سرکار همه چیم هم سرجاش بود قبلش هم دانشجو بودم، رشته‌ام هم اسون نب ...

درسته ولی خب من خودمو میشناسم من توانشو ندارم جا میزنم وسط کار میگم دیگه نمیتونم برم 

2706