2737
2734
عنوان

چرا این فحش هارا میداد بهم

509 بازدید | 46 پست

مادرم تو بچگی هر وقت میخواست دعوام کنه میگفت الهی به حق پنج تن ذلیل و زمین گیر بشی خیلی بد نفرین می کرد بک بار هم نفرینم کرد الهی همیشه حسرت بچه به دلت بمونه که فعلا هم خدا صداش را شنیده و مونده انگار

آخه یک بچه چی حالی اش هست که این فحش هارا می داد اونموقع متوجه نبودم ولی الان هر وقت یاد اش میفتم حس حقارت و اعصاب خوردی دست میده بهم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیرمامانا اجازه نمیده نفرینشون بگیره

نگران نباش ایشالا به زودی خودتم مامان میشی

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738

به معنی حرفاش توجه نکن. نمی خواسته نفرین کنه. شاید عصبی می شده نمی تونسته خودشو کنترل کنه هر چی به زبونش میومده می گفته. باشه؟ 

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
نه عزیزم اشکالی نداره، اونا از ته دل نبوده، زمان قدیم مامانا معمولا اینجوری میگفتن، از بس کار و سختی ...

والا هم چین قدیم هم نبود مامان منم هیچ سختی نمیکشید خیلی تو رفاه و آسایش بودیم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...
اونا که از ته دل نبوده اگه مامانا اینارو نگن که مامان نیستن😅🤭 ایشالله شماهم باردار میشی😍

دقیقا 😂

ولی خب در واقع نباید هیچ پدر و مادری همچین حرفی بزنه به بچش اونم به بچه کوچیکش که بعد اثراتش مث استارتر روی اون بچه میمونه

استارتر عزیزم مطمئن باش خدا نفرینی رو که از ته دل نباشه و فرد هم بی گناه باشه رو قبول نمیکنه 

حتما حکمتی توش هست که الان صاحب یه کنجد کوچولو تو دلت نمیشی انشالله که تو هم به زودی طعم مادر شدن رو بچشی

پس دنبال مقصر نباش مهربونم 

توکل کن به خدا❤️

2706