2737
2739

چجوریه؟هزینه اش چقدره من یکمی دندونام زرده میخام سفید وخوشگل بشن ی توضیحی در موردش بدین

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي هست كامپوزيت؟درجه سفيدي به خودت بستگي داره؟راضي هستي؟نيازبه ترميم نداره؟هزينه اش چقدرشد؟دورديفوان ...

کامپزیت ی مواد سفید کنندس ک میکشن رو دندون و تا ۵سال ماندگاری داره و اگه بهش نرسی زرد میشه

سفیدشم دست خودته شماره داره غیر ی مدل خاص ک ی کمپانی خاص میزنه

من راضیم 

احتیاج ب ترمیمم داره داعمی نیست

دندونی ۴۰۰ ۵۰۰ هست تو تهران اما من اون مدل خاص رو زدم دندونی یک ملیون دیویست

2731
کامپزیت ی مواد سفید کنندس ک میکشن رو دندون و تا ۵سال ماندگاری داره و اگه بهش نرسی زرد میشه سفیدشم د ...

فک کنم الانم قیمتش بالاتر شده باشه

کامپزیت ی مواد سفید کنندس ک میکشن رو دندون و تا ۵سال ماندگاری داره و اگه بهش نرسی زرد میشه سفیدشم د ...

خوشبحالت وضعت خوبه اينقدرهزينه كردي،،اگه ترميم نكنيم بدميشه؟چندجلسه انجام دادي؟چقدرزمان ميبره؟چندتاازدندوتات؟

2738
خوشبحالت وضعت خوبه اينقدرهزينه كردي،،اگه ترميم نكنيم بدميشه؟چندجلسه انجام دادي؟چقدرزمان ميبره؟چندتاا ...

والا نمیدونم زمان ترمیمش برسه باید چیکار کنم

تو دوجلسه دو ۳ ساعته اوکی شد

من فقد فک بالامو زدم

پایین و خاستم بلچینگ کنم ک بیخیالش شدم

والا نمیدونم زمان ترمیمش برسه باید چیکار کنم تو دوجلسه دو ۳ ساعته اوکی شد من فقد فک بالامو زدم پا ...

من دندانام کامل سالمه فقط یکمی حس میکنم زرده بلچینگ خوبه بنظرت؟

2706