2733
2734
عنوان

واقعا خسته شدم از محبتهای خانواده همسرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3115 بازدید | 72 پست
نه من زیاد میخوام بچه های تاپیکو قراره با خودم بیارم 

شاید باورت نشه ولی اونام بیان یه جیزی گیرشون میاد😁😁😁😁

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ناراحت بشن بجاش جمعه برید کادو ببرید ازدلشون درمیاد متوجه میشن شما اونجوری راحت ترید

اتفاقا شوهرم خیلی وقتها حتی تیکه هم میندازه ولی اصلا انگار ن انگار 🤣🤣🤣

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
وای حوصله داریا همش مهمونی. دو بار تو هفته برو به ناراحتیش هم نگاه نکن. عادتشون دادی

اصلا دیگ شبیه مهمونی نیست قشنگ من حفظم ک کابینتای مادرشوهرم چی داره یه دفعه گفتم وای چقد حلوایی ک پختی خوشمزه اس پاشد دوباره درست کرد گفت ببر تونه بخور هوس کردی 🙁🙁🙁🙁🙁حتی یخچالشم قشنگ در اختیاره میگ چی بردار چی بیار بدون هیچ ریا و پنهون کاری ای شوهرم میگ تو یه کم اخم کن بدونن عروسی راحت شیم گفتم بعد من بدنام میشم

اومدی پز بدی  تاپیک سرکاریه بچه ها  😞😞😞😞

بچه های اینجا ۳ ساله منو میشناسن عزیزم 😄😄تا حالا چند تا تاپیک دیگم مطرح کردم ولی دیشب دیگ به تنگ اوموم چون تا ساعت ۱۰ خونه شون بودیم و وقت ی اومدبم همسرم از خستگی شدید افتاد خابید دخترم تا ساعت ۱ نخابید کلی اذیتم کرد صبحم شوهرم رفت سرکار اصلا چشماش باز نمیشد میگف کاش جوری بشا خونه خودمون باشیم

2740
اومدی پز بدی  تاپیک سرکاریه بچه ها  😞😞😞😞

برای هرکسی عجیبه حتی همسایه هامون میگن وای تو چقد میری خونه مادرشوهرت میگم خودشون میگن ما ک نمیریم

اصلا دیگ شبیه مهمونی نیست قشنگ من حفظم ک کابینتای مادرشوهرم چی داره یه دفعه گفتم وای چقد حلوایی ک پخ ...

خانواده شوهر منم اینجورین ولی من این همه رفت آمد ندارم. ۶ سال باهاشون بودم از اول کم رفت و آمد کردم . الانم جدا شدم باز هفته ای یه بار می رم شوهرم از اول گفت هر بار خودمون بخوابیم میایم دعوت نکنید. من اصلا حوصله ایم همه مهمون بازی و ندارم.

یعنی تو ایرانیا یه خانواده نرمال نیست 

یا بی محبتن 

یا محبت افراطی 

یا اصلا کاری به کارت ندارن داری از بی پولی میمیری 

یا پدرتو در میارن از دخالتا

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2706