2733
2739
عنوان

واقعا خسته شدم از محبتهای خانواده همسرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3115 بازدید | 72 پست
بچه را بهشون بدین خودتون بیایندخونه دونفری خوش بگذرونید

اتفاقا جدیدا همین فکر رو کردیم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از  خانواده خودم و شوهرم واقعا راضيم بچه ها رو تا قبل ازدواج حمايت كردن بعد ازدواج ...

خب اصلشم همینه دختر و پسر زندگی مستقل تشکیل دادن دیگه اکثر تمرکزشون باید به خانواده ی خودشون باشه هر روز هر روز مهمونی

خانواده ها هر چقدم خوب و پیغمبر باشن ناخودآگاه این صمیمیت بیش از حد دردسر ساز میشه حالا الان نه چند صباح دیگه

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
دقیقا همون ۹ شب به بعد همه رو دک میکنیم میایم خونه دقیقا مشکل مون همینه دنبال یه راهکاریم قبلا انقد ...

آخههههه

چقد خوبه....درد وبلاش بخوره فرق سر مادرشوهر و خواهر شوهره بنده

آمیییییییین

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
2731
نه به مادرشوهر من که راضی نیست من یه لیوان آب بخورم تو خونش نه به مادرشوهر تو

مال ماهم همینه....از بی محبتیش بچه های خودش هم  دارن دق میکنن 

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
اصلا دیگ شبیه مهمونی نیست قشنگ من حفظم ک کابینتای مادرشوهرم چی داره یه دفعه گفتم وای چقد حلوایی ک پخ ...

باورت میشه هنوز بعد از ۱۴ سال زندگی رو نمی بینیم در یخچالشو باز کنیم 

اه اون دوتااوسکول چی میگن وسط تاپیک اسی؟ توبقیه تاپیکام دیدم کلشونو عین... میندازن پایین حرفای بی ربط میزنن خب بریدتاپیک خودتون  والابقیه خوششون کمیادچت خصوصی شمادوتاروبخونن اصلاهم بامزه نیستید

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی
باورت میشه هنوز بعد از ۱۴ سال زندگی رو نمی بینیم در یخچالشو باز کنیم 

واقعا 

چرا شاید چون رو نمیده و محبت نمیکنه اره؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2740
واقعا  چرا شاید چون رو نمیده و محبت نمیکنه اره؟

آره دقیقا...بخدا دخترم ۴ سالم از گشنگی گریه کنه هیچی براش نمیاره انقدر بی محبت وخسیسه سالی یه بارم به بچه هاش یه غذا حتی در حد حاظری هم نمیده...ترو خدا قدرشونو بدون ودلشونو نشکون...تازه اگر خوراکی هم ببرم خونشون که بچه گریه نکنه کوفتش میکنه میگه نخور نریزی توخونم....در صورتی که نمیریزه اگرم بریزه خودمون جارو میکشیم...

آره دقیقا...بخدا دخترم ۴ سالم از گشنگی گریه کنه هیچی براش نمیاره انقدر بی محبت وخسیسه سالی یه بارم ب ...

راستی وضع مالیشونم خوبه بدنیس.. فقط بلده کلی پس انداز کنه طلا روی هم دیگه بذاره...ولی بچه هاش از گشنگی بمیرم یه قرون قرض نمیدن

کدوم شهرین؟ از این خانواده ها خدا به منم میداد چی میشد

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

خداشانس بدہ ما میریم ھمش بحث دارن غر و نق میکنن ب خودمون یا بچمون ی کاری میکنن از رفتن مث سگ پشیمون میشی خانوادہ ھمسرم و میگم 

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙