2733
2739

حقوق رو به کی میاد؟، دو تا پسر بالای 18سال داره و یه دختر  16.17ساله و خانومش

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی داره چند سال سابقه بیمه داره به پسراش که نمیدن مگه اینکه درس بخونن دخترش و زنش و مادر و پدر او ...

سابقه بیمه حدود 15.20سال دارن ..حقوقی ک به خانوم و دخترش و مادرش بدن مثلا چقدره؟

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
2731
خودکشی رو نمیدونم ،ولی به دختر و خانمش میدن ،البته خودکشی هم مرگه  دیگه بیمه روپرداخت کرده برای ...

خدا کنه حقوق بدن و اگه ندن این چند سال پول همینطوری میره