2737
2739

من کراتین کردم و به ....خوردن افتادم 

دور از جون همه 

حالا من نمیدونم آرایشگره کاربلد نبود یا چی 

موادم برزیلی بود 

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
من کراتین کردم و به ....خوردن افتادم  دور از جون همه  حالا من نمیدونم آرایشگره کاربلد نب ...

کلا کراتین بده مواد شیمیاییه هرکسی هم بهتون گفت که گیاهیه بدون دروغ میگه 

اگه خواستی به تایپیکم سر بزن که برای درمان ریزش مو کمکت کنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا کراتین بده مواد شیمیاییه هرکسی هم بهتون گفت که گیاهیه بدون دروغ میگه  اگه خواستی به تایپیک ...

مرسی عزیزم.چشم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2731
من یه جایی رفتم عالی بوده دوساله هر هفت ماه یکبار میزنم. اعتماد بنفس گرفتم بخدا. فاطیما بود فکر کنم& ...

میشه بگید کجاست پیجی چیزی ازشون دارین؟ و اینکه اگر رفتین و خوب بوده چه برندی واس شامپوتون استفاده میکردین و اینکه برای ترمیم فقط ریشه هاتونو انجام میدن یا کل مورو 

میشه بگید کجاست پیجی چیزی ازشون دارین؟ و اینکه اگر رفتین و خوب بوده چه برندی واس شامپوتون استفاده می ...

برو پیشش. من رفتم. خانم خوبی بود. موادش هم خیلی خوب بود خیلی با انرژی کار کرد برام. الان یک ماهه خیلی حال میکنم با موهام

2738
میشه بگید کجاست پیجی چیزی ازشون دارین؟ و اینکه اگر رفتین و خوب بوده چه برندی واس شامپوتون استفاده می ...

فقط میدونم شامپوی ایرانی استفاده نکنید. کراتین مو رو میبره

09132152613. نمیدونم پیج داره یا نه.من چهارباغ خواجو رفتم.