2737
2739
عنوان

خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 29 پست
 با هیچکس راحت نیستم نمیتونم با کسی درد و دل کنم ادم خجالتیی هستم و این از بچگی برام شده یه معض ...

عزیزدلم مشاوره نمیتونی بری؟ من فقط تونستم با مشاوره اونم تلفنی تمام دردامو بگم خیلی سبک شدم . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
 با هیچکس راحت نیستم نمیتونم با کسی درد و دل کنم ادم خجالتیی هستم و این از بچگی برام شده یه معض ...

خب عزیزم میتونی یه تاپیک بزنی و درد دل کنی آخه اینجا کسی کسی رو نمیشناسه شاید تاثیرش زیاد نباشه اما به هر حال بدون تاثیر نیست

این حالتیم که داری تا حد زیادی مربوط هست به عادتت

عزیزدلم مشاوره نمیتونی بری؟ من فقط تونستم با مشاوره اونم تلفنی تمام دردامو بگم خیلی سبک شدم . 

حتی از گفتن اینکه روم نمیشه با مشاوره حرف بزنمم خجالت میکشم عزیزم

فقط دوس دارم دعا بخونم الان تنها کسی که میتونه نجاتم بده خداس😞

2738
خب عزیزم میتونی یه تاپیک بزنی و درد دل کنی آخه اینجا کسی کسی رو نمیشناسه شاید تاثیرش زیاد نباشه اما ...

من تازه وارد نی نی سایت شدم عزیزم فقط میخواستم ببینم کسی دعا یا سوره قرانی داره من بخونم الان تنها چیزی که ارومم میکنه نزدیک شدن با خداس.حس میکنم خیلی وقته ازش دور شدم

من یکی از خواهرام پزشکه مغز و اعصابه، یکیش پرستار، اطلاعات دارویی کمی دارم، آره داروی افسردگی سرترالین هست، اما وابستگی دارویی داره،.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
2706