2733
2734
عنوان

اگه اینکارو کنید شوهرتون تااخر عمر بهتون نامحرم میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بروبخواب چرا گیردادی به شیر!!!

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2731
از نظر مراجع همه چیز حرامه اصلا ببین با عقل جور درمیاد خدایا ادم چ چیزایی ک نمیشنوه  واقعا مر ...

و یه عده آدم ساوه هم همه حرفهاشون رو باور میکنن

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..

منم شنیدم راست میگه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
بخدا امروز تو تلویزیون دیدم یه آخوندی میگفت دلیل کم آبی و خشک سالی بد حجابی خانم هاست😒😒😒😒😒

واقعا بازم میگن این حرفو؟😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
یعنی ممکنه کسی برا نوه اش هنوز سینه اش شیر داشته باشه؟؟؟ یعنی مامان بزرگه نی نی داره؟؟؟

قدیم آره بودن اما الان دیگه نه !! خییییلی کم هستن

چون اختلاف سنی ها اونقد زیاد میشه که تابچه ازدواج کنه مادرکلا یائسگی روهم ردکرده!!

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
واقعا بازم میگن این حرفو؟😐

بخدا یعنی فکر کن ابر ها میان تو آسمون ایران بد نگاه میکنن میگن اء خانم ها مانتوهاشون کوتاهه بیاین بریم اینجا جای  ما نیست

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..
از نظر مراجع همه چیز حرامه اصلا ببین با عقل جور درمیاد خدایا ادم چ چیزایی ک نمیشنوه  واقعا مر ...

این نظز مراجع نیست این قانون از زمان پیامبر هست تا الان، یه چیز شرعی از اول اسلامه

مامانِ لیانا
2706