2733
2739
عنوان

پزشکی قبول شدم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 5583 بازدید | 119 پست
نه بی پولی نیست  گفتم که یه بار دو بار جواب ندادم فک نکن زبون ندارم و یا جلو واق واق کردنت رو ...

@نی_نی_یار_شب ایشون تو سایت تبلیغ میکنن بعد هم که ازشون بابت کارشون سوال میشه با بی ادبی جواب میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_شب ایشون تو سایت تبلیغ میکنن بعد هم که ازشون بابت کارشون سوال میشه با بی ادبی جواب میدن

هر غلطی دلت میخواد بکن

تو سوال نپرسیدی بلکه هدفت فقط خراب کردنش بود

بهت گفتم حلالت نمی کنم  دیگر خودت میدانی

2731
دوستان واقعا زشته لطفا احترام همو نگه دارید

ایشون باید وقتی میگه فلان رتبه برا مشاوره کارنامه بذاره بعدم من واقعا چیز بدی نمیگم ولی کسی که خودش تازه کنکور قبول شده و تجربه ای نداره نمیتونه بگه بهترینه واینکه مشاوره ی کنکور واقعا فقط روش درس خوندن نیست مشاوره ی روحی هم‌هست من هم تا ایشون توهین نکرد هیچی نگفتم ولی بازم سایتی که بیشتر روانش برای خانم های یه مرد بیاد برا تبلیغ مشاوره غلطه

هر غلطی دلت میخواد بکن تو سوال نپرسیدی بلکه هدفت فقط خراب کردنش بود بهت گفتم حلالت نمی کنم&n ...

حلال نکن😑

برام مهم نیست واقعا چه خراب کردنی من اولش گفتم عکس از کارنامه ات بذار خودت بهونه ی الکی آوردی که کارنامم رو میخواید بدزید تو این سایت خانم ها عکس هاشون رو میدارم بعد چند دقیقه بر میدارن تو هم میتونستی اینکار رو کنی بعدش گفتی بهترین هستی که غیر معقول و یه جور بازاریابیه الکی هست در کل قبول دارم تبلیغات رو خراب کردم ولی یه نصیحت دوستانه اگر میخوای مشاور موفقی بشی رو ظرفیت انتقادپذیری و عصبانیتت کار گن چون بچه های کنکوری حساسن اینطوری خیلی ضرر میکنی 

2740
حلال نکن😑 برام مهم نیست واقعا چه خراب کردنی من اولش گفتم عکس از کارنامه ات بذار خودت بهونه ی الکی ...

حرف هات هیچی رو درست نمیکنه

من میگم هر کسی مشاوره خواست بیاد تا همه چی حتی نمونه برنامه رو هم واسش بفرستم تازه حتی میگم اگر تلگرام ندارید بیاید شماره بدم تا بتونید بیاید واتس آپ

هم تبلیعاتم رو خراب کردی که هیچ فدای سرت و هم حال خوش خودم اونم فدای سرت

به حرف هات عمل می کنم

و حلالت می کنم و ازت عذر میخوام و شاید دیگه تبلیغ نکنم

اگر سوال درسی یا مشاوره ای داشتی بفرست تلگرام

موفق باشی👌👏👏

شبت خوش خدانگهدار🙏👋

هر غلطی دلت میخواد بکن تو سوال نپرسیدی بلکه هدفت فقط خراب کردنش بود بهت گفتم حلالت نمی کنم&n ...

آخه ‌پسرجان رتبه ی ۱۷۰۰ خودش چیه که مشاورش چی باشه خواهر من با رتبه ی ۴۰۰از این گنده گوییا نمیکرد

چی میگی تو

حرف هات هیچی رو درست نمیکنه من میگم هر کسی مشاوره خواست بیاد تا همه چی حتی نمونه برنامه رو هم واسش ...

من اگر مشاور بخوام از تو کمک نمیگیرم 🤗

چرا باید بیان تلگرام یا واتساپ خیلی خانم های محترم من تو این سایت دیدم که کار خونگی مثل عروسک سازی اینا انجام میدن عکس میذارن و نمونه کار با قیمت تو سایت😊 و همینجا کارشون فروش میره

چون تو این دوره زمونه کم آدما ها  به هم اعتماد میکنن