2733
2739
عنوان

لطفا کمکم کنیدددددد انتخاب رشته

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من عاشق فیزیک و شاخه های فیزیکم. اختر فیزیک یا فیزیک هسته ای معرکه است. نمیدونم در حال حاضر کار براشون هست یا نه ولی تا فارق التحصیل بشی دنیا هزار جور میچرخه و به سمت علم پیش میره. حقوق همه چیزش کشف شده و اشباع شده از دانشجو و وکیل و قاضی ولی فیزیک 😍😍😍😍

حقوق ازاد از بس همه خوندن واقعا پر شده فیزیک هم جالب نیس وسطش واقعا خسته میشی اما باز چون توی شهر ...

اره ولی خب فیزیک باید تا دکترا بری ک بتونی ب جاهای خوب برسی

2728
اره ولی خب فیزیک باید تا دکترا بری ک بتونی ب جاهای خوب برسی

نمیخوام ناامیدت کنم اما تا اخر دکتری هم به جایی نمیرسی 

مخصوصا با این وضع هیئت علمی های دانشگاه که تا خرخره پره

مگر اینکه بری خارج

2738

من خودم حقوق پیام مور  خوندم ورودی ۸۶ بودم اون موقع با رتبه ام میتونستم دانشگاه دولتی ادبیات عرب یا فارسی بخونم اما همش به من گفتن حقوق فرق میکنه بهترین رشته انسانی ولی جالا من موندم ومدرک که گذاشتم دم کوزه ابش رو بخورم چون ازمون وکالت خیلی سخته و ظرفیتش زیاد نیست ارشد دانشگاه دولتی هم رشته حقوق سخته البته اگر یه ادم کاملا با اراده وقوی هستی جریان فرق میکنه اگه میتونی از پس رشته حقوق بر بیایی فرق میکنه چون با مدرک لیسانش کاری نمیشه کرد 

سرگره فندق _ فسقلی شروع رژیم ۹۹.۱۱.۱ وزن اولیه ۷۷.۵۰۰ وزن هدف ۶۰

ببین اگه نگران بازار کاری،خیلی کارها میشه کرد میشه شاگرد خصوصی گرفت،استاد کنکور شد،آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کرد،به نظرم فیزیک دولتی بهتره،جفتشون در یه سطحن از نظر بازارکار ولی فیزیک دولتیه بهتره الان دیگه خیلیااااا حقوق خوندن!

ببین اگه نگران بازار کاری،خیلی کارها میشه کرد میشه شاگرد خصوصی گرفت،استاد کنکور شد،آزمون استخدامی ام ...

اره نگران آیندشم

ازمون استخدامی اموزش پرورشم خوب میگیره معلم

2706