2737
2734
عنوان

انداختنمون بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 82 پست
میگم کاتالین جان چند وقته پست هات خیلی بوی غم گرفته دختر شاد و سرزنده امون چش شده؟

سلام عزيزدلم

ممنونم از همه ي محبت هاتون❤️🌹

🌸..مشكلم تو امضامه..

و چند وقتيه باعث ناراحتيمه..اميدوارم ك حل بشه بزودي❤️و ممنون كه هستيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزدلم ممنونم از همه ي محبت هاتون❤️🌹 🌸..مشكلم تو امضامه.. و چند وقتيه باعث ناراحتيمه..امي ...

زنده باشی گلم

امشب تو نمازم برات دعا می کنم و به نیتت سوره یس می خونم

ان شا الله خدا گره گشایی کنه

2731
ببین خیلی نفهمیدم نسبت هارو ولی در هر صورت متاسفم😔🥴🥴🥴🥴

خواهرشوهرم میشه زن پسرعموم منم میشم دختر اون یکی عموی خواهرشوهرم  😂 کلا با بچه ی عموها ازدواج کردیم 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
2740

من مامانم همون اول زندگیم گفت دخترم پول جمع کن واسه خودت اینا شمارو میندازن بیرون یا میگن کرایه بدید.. 

اگه ببینه پول ندارید بیشتر فشار میاره بهتون.. واقعا هم همونطور شد که گفت.. همون که گفت برید.. رفتم طلاهامو فروختم.. ماشینمونو فروختیم وام گرفتم خونه خریدم پیش مامانم دادم رهن یه سال.. به مادر شوهرمم گفتم اگه میخوای برم بیرون پاشو وسایلمو بریز خیابون اول ابروتو میبرم بعد میرم.. اونم دید کاری از دستش برنمیاد نشست سرجاش

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
خوبه قاطی نمی کنین همو راستی عیدت هم مبارک دیر گفتم ولی گفتم ۱۲ ربیع❤❤❤

نه قاطی نمیکنیم 😂

ممنون عزیزم عید تو هم مبارک 🥰

یه سوال میشناسی منو؟ 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️

اونا میدونن پول ندارید برید.. دارن فشار میارن فقط ازتون کرایه بگیرن

برو چادر بزن تو خیابون اما به اونا کرایه نده

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            

به نظر من اگر هیچ راه دیگه ای نداشتین و نتونستین جایی رو کرایه کنید همونجا رو بایه مبلغ کم از پدرشوهرتون کرایه کنید هم شاید با یه مبلغ کمتر بشه کرایه کرد هم اگر یه ماهی نداشتین بدین به مشکل برنمی خوردید 

ولی اگر واقعا یه پولی برا رهن ازتون گرفت حتماحتما اجاره نامه بنویسید شده دستی هم بنویسید و املاک نرید این کارو بکنید

2706