2737
2734
عنوان

انداختنمون بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 82 پست

چندروزبعدکه حرصش خوابید برین عذرخواهی کنین وفعلانرین ازخونشون.ولی پس اندازکنید تااگه دوباره این اتفاق افتادبتونین برین

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظره من بعضی وقتها این بیرون انداختن ها و...  ب نفع طرف میشه در آینده چون دیدم میگم خواهرم با ی بچه از خونه بیرون کردن تا اون موقع هيچی نداشتن بلافاصله بعد با تلاش و روی پای خودشون ایستادن خونه خریدن و پیشرفت کردن ک خواهرم همیشه میگه کاش زودتر بیرونمون میکردن شوهرم ب تلاش بود زودتررر حالا شما هم همینطور.. موفق باشی دوست خوبم 

2728

واسه چی دعواتون شد ؟؟

والا من از خدامه یه حرف حدیثی بشه منم از خانواده شوهرم بهههههه خصوص مامانش دور بشم به خدا پیرم کردن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
همیشه میگن برید 

تواین اوضاع واقعاسخته حداقل ب شوهرت بگوصحبت کنع ی مدت خودتونو جمع کنید بعد 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
بحث مقصري نيست مگه من سرزنش كردم شمارو؟؟ و گفتم شما مقصرين؟؟ ميگم شما ك شرايطتون سخته بايد سازش&nb ...

ما اصلا چیزی نگفتیم که 

خودش همیشه میگه برید یا کرایه بدید 

خدایا دستم ول نکن
2738

جوگیر نشید پاشید از اونجا.

وقتی همه حقوقتونو دادید کرایه خونه و از این بنگاه ب اون بنگاه و صاحبخونه نفهم و اسباب کشی هر ساله متوجه میشی ک باید همونو دو دستی میچسبیدی

ما اصلا چیزی نگفتیم که  خودش همیشه میگه برید یا کرایه بدید

پس دنبال بهانه است ،اگه با یه مقدار کرایه راضی میشه همونجا بشینین و بدین ،چون بلند شدن تو بی پولی خیلی مشکل میش میاره، 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

باز تو خوبه میگی دعواشون شد ما که الکی الکی پریدن بهمون و توی شرایط واقعا سختی بیرونمون کردن؛خدا خودش شاهد همه چیز بود که نه من نه شوهرم کوچکترین بی احترامی نکردیم هیچوقت؛حتی وقتی بیرونمون کردن،سختیها میگذره ولی خاطرات بدی که برامون درست کردن نه،خدا بزرگه،ولی من آرامش توی زندگیو با هیچی عوض نمیکنم؛اگه میتونی جدا شو.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
جوگیر نشید پاشید از اونجا. وقتی همه حقوقتونو دادید کرایه خونه و از این بنگاه ب اون بنگاه و صاحبخونه ...

بعدشم زیر بار منت دیگران برن واسه پول قرض گرفتن، خب زیر بار منت پدر باشن که خیلی بهتره تا دیگران

2706