2737
2739
عنوان

سلام دوستان من الان هفته هفتم هستم

126 بازدید | 15 پست

از وقتی شوهرم شنید به هر دلیلی دعوا انداخت بیرونم کرد الانم میگه بیا از معریه ات بگذاز بچه رو بندازیم تموم کنیم من قبول نکردم بعدا گفت بچه امو به دنیا بیار از مهریه ات بگذر طلاقت بدم منم واقعا موندم چیکار کنم میگه بچه روسقط کنی پدرتو در میارم حالا من چیکار کنم واقعا موندم 😔😔😔

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%
3
0
0%
4
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم نمیخوام بیارم نمیدونم چیکار کنم چطور این بچه رو بندازم تا شر نشه

یه کم ماهت بالارفته ولی شیاف پروستاگلدین باید بگیری بزاری اگر میخواهی واقعا بندازیش زودترتصمیم قطعی بگیر وتمومش کن نه هی بزرگ شه

2738
یه کم ماهت بالارفته ولی شیاف پروستاگلدین باید بگیری بزاری اگر میخواهی واقعا بندازیش زودترتصمیم قطعی ...

اخه یکی از فامیل هاشون گفته اینا میخوان تحت فشارت بزارن تو بچه رو سقط کنی برن ازت شکایت کنن

چرا طلاق مشکلتون چیه

اولش اختلاف داشتیم با رای دادگاه رفتیم سر خونه زندگی بعد کلی ماجرا ها گفت زندگیمو خوبه بذاریم بچه بیاد من قبول نمیکردم ولی بعدا قبولکردم نگو اینا همش نقشه بود 

اخه یکی از فامیل هاشون گفته اینا میخوان تحت فشارت بزارن تو بچه رو سقط کنی برن ازت شکایت کنن

به هرحال بچه اگر بدنیا بیاد هم اون بدبخت میشه هم شما گیرمیکنید مهرمادری گرفتار واذیتتون میکنه .

2706