2733
2734

شما رسم سیاهه جهیزیه نوشتن دارید؟ ما داریم ولی من احمق ننوشتم گفتم منو شوهرم نداریم الان بفد یک سال دعواهامون خیلی شده شوهرمم هرچی میشه میگه برو خونه مامانت ..بنویسم بدم خودشو خونوادش امضا کنن ؟قیمتم بزنم کنارش ؟

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

سیاهه چیه ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه رسم زشتی شما ادامش نده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عمرا اگه اینکارو کنن مگه اینکه یه قابل اعتماد و بزرگ خاندان بیاد اینکارو کنه  خیلی اشتباه بزر ...

اوتموقع ها داغ بودم فکر میکردم زندگی گل و بلبله چه میدونستم...‌

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده

همون اول باید میگرفتی خواهر. الان اگر بگی اتیشش تند تر میشه دعواها بالا میگیره. فاکتور خریداتو داری؟ اگر فاکتور خرید بنام خانوادگی خودتونه میتونی امضا بگیری برای سیاهه . چون خدایی نکرده اگر اتفاقی افتاد و خواستی جدا شی اجراییه میکشی روی جهازت و میبری خونه پدرت چون فاکتور و سیاهه جااز داری

2706