2737
2739

سلام 

کسی کتاب کمک درسی خوب میشناسه معرفی کنه

تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه چیز جامع که هم توش سوال باشه هم بتونم باهاش بیشتر کار کنم 

تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...

هرچی باهاش کار میکنم توی ترکیب کلمات مشکل داره همه جی رو قاطی کرده امروز خیلی ناراحت شدم کلی گریه کردم از بس بهش میگفتم و میفهموندم یاد نمیگزفت داد زدم خیلی سرش .بچم میگفت چرا من یاد نمیگیرم ...

گلبوته جون انتشارات نویسنره هم میشه بگی

2738
هرچی باهاش کار میکنم توی ترکیب کلمات مشکل داره همه جی رو قاطی کرده امروز خیلی ناراحت شدم کلی گریه کر ...

اینجوری کنی که بدتر بچه زده میشه از درس

اگه اینستا داری بگو من چندتا پیج دارم معلم کلاس اول هستن کارشون عالیه من برا دخترم اونا رو میذارم میبینه یاد میگیره 

من خیلی سبز گرفتم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

کلاس اول چی داره که انقدر سختش کردین

من بچه کلاس اولی دارم همون مطالب کتاب رو خودم به چند شکل بهش یاد میدم 

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
2706