2737
2734
عنوان

خزانی دیگر از زندگیم ثبت شد و من یکسال بزرگتر شدم 🍁🍁عکس تولد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 81 پست
منم همسن شمام  اولش دوتا بود کلی هراس داشتم میکندمشون یهو دیدم کلی پر شد  بخام بکنم کچل م ...

نگووووووو😓😓😓

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لامصب راز جونیت و زیباییت چیه! 

مامانمم بااینکه شصت و خورده ای سن داره ولی جوانتر دیده میشه . ژن مامانمو به ارث بردم 😁

مامانمم بااینکه شصت و خورده ای سن داره ولی جوانتر دیده میشه . ژن مامانمو به ارث بردم 😁

ایشالله خداتن سالم به خانوادتون وشما بده چشم نخوری

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
2740
مادربزرگم نزدیک ۷۰سالشه به اندازه ی ۱۰تاتارموی سفیدداره بقیه مشکیه پرکلاغی بخداهرروزدست به دعام منم ...

بیخیال باش . حالا اگرم سفید شه رنگ می کنیم ☹😓 

بیخیال باش . حالا اگرم سفید شه رنگ می کنیم ☹😓 

لامصب پوستشم خوبه یه لک توصورتش نیست چی میشه آبجی منم ازاون ژن خوب میگرفتم باورمیکنی خاله هام همشون پوستشون پرازلکه مادربزرگم پوستش عین دخترای ۱۸ساله بدون خال ولک فقط یکم چروکیده ابروهای پرموهاسیاهه سیاه

من رنگ میزارم .

من دوبار دکلره هم کردم ولی دیگه اصلا نه سمت رنگ میرم نه دکلره . احساس میکنم موهای خودمون قشنگتر و جذابتره

لامصب پوستشم خوبه یه لک توصورتش نیست چی میشه آبجی منم ازاون ژن خوب میگرفتم باورمیکنی خاله هام همشون ...

دقیقاااا میفهممم چی میگی . بنظرم امروزیا خیلی از وسایل آرایشی استفاده میکنن و اینکه واقعا کیفیت غذاها و خوراکی ها مثل سابق نیست . من همیشه سعی میکنم عرق کاسنی و شاتره بخورم . بنظرم علت صاف بودن پوستم این عرقیجاته

ولی هیچی موی طبیعی نمیشه رازمادربزرگم بی خیال بودنشه بزرگترین غم دنیاهم تودلش باشه خودشومیزنه به بی ...

وای منم خیلی بیخیالم 😂 

2706