2733
2739
عنوان

بنظرتون سرگذشت کرونا چ میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 127 پست
دقیقا من واسه خودم نمیترسم فقط واسه اطرافیانم میترسم و استرس دارم....

این ایترس رو دور کنین از خودتون..اطرافیان ادمای عاقل وبالغی هستن که میدونن باید رعایت کنن .بقیشم دیگه دست خداست ..

کسی که رعایت کنه نمیگیره کسی هم که رعایت نکنه میگیره و تمام ..

من قبلا استرس داشتم ولی الان دیگه اصلا بهش فکرم نمیکنم حتی دوراز جون اگر عزیزانمم بگیرن برام مهم نیست دیگه چون من مسئول این نبودم .میخواستن رعایت کنن تا نگیرن😶😶

😍😍😍
ما  اخر شبها بچه هارو ماسک میزنیم  با ماشین میبریم یه پارک خلوت اونجا یه یکساعتی بازی میکن ...

خوبه باز خونه ی مامان بزرگا هست،ما همونم نداریم

طفلکی ها پوسیدن

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ایترس رو دور کنین از خودتون..اطرافیان ادمای عاقل وبالغی هستن که میدونن باید رعایت کنن .بقیشم دیگ ...

نگو این حرفو ما خیلی رعایت میکردیم ولی باز گرفتیم

اصلا نفهمیدم چی شد

خوبه باز خونه ی مامان بزرگا هست،ما همونم نداریم طفلکی ها پوسیدن

عزیزم اگه ماشین دارین شب عا توی خلوتی ببرینشون پارک محلول هم ببر تند تند دستشون تمیز کن . گناه دارن اینجوری هم عصبی میشن خب 

2731
عزیزم اگه ماشین دارین شب عا توی خلوتی ببرینشون پارک محلول هم ببر تند تند دستشون تمیز کن . گناه دارن ...

آره چند بار این کارو کردیم

ولی واقعا کوفت آدم میشه،همش ضد عفونی،همش اینو دست نزن،

@تولد دیگر97 لیا پاسخگو باش گفتی کرونا تا ماه بعد میره از یجای معتبر بهت خبر رسیده 

یعنی.کاربر لیا مطمئنه

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
یاد یکی کاربرا اینجاافتادم چندوقت پیش تیربود خردادبود یادم نی چ ماهی بود میگف تامرداد ساخته میشه واک ...

اونم بدبخت الکی.دلخوش کرده بود ب   واکسن دروغین

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2740
نگو این حرفو ما خیلی رعایت میکردیم ولی باز گرفتیم اصلا نفهمیدم چی شد

۱۰۰٪ از محیط بیرون اومده داحل دیگه...

ما تو این ۹ ماه که بیرون نرفتیم جز اون یبار،هرچیزی هم هنسرم میخره میاره مسنقیم میره تو تراس و ازاونجا میزارم تو لگن ومیره توحموم با مایع ظرفشویی میشوره میاره بیرون...میوه ها هم هنینطور...

نون رو مستقیم از داخل تنور درمیاره از دست شاطر نمیگیره..تواین ۹ماه بالای ۸ میلیون پول الکل دادیم..خودشم که از درمیاد داخل،مستقیم میره تو دستشویی با دهانشوی دهنشو میشوره ماسکشو میزاره تو نایلون ومیره حموم و لباسا تو ماشین و میادبیرون وتمام..

هیچکسی هم جز خودمون خونمون نیومده اصلا ...ازطرفی با گرمیجات وویتامین های مختلف و موادغذایی وسیر و ... سیستم ایمنی رو تقویت میکنیم

😍😍😍
این ایترس رو دور کنین از خودتون..اطرافیان ادمای عاقل وبالغی هستن که میدونن باید رعایت کنن .بقیشم دیگ ...

ان شالله که کسی مبتلا نشه و اونایی هم که شدن هرچی زودتر خوب بشن.....دیگه توکل به خدا

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
۱۰۰٪ از محیط بیرون اومده داحل دیگه... ما تو این ۹ ماه که بیرون نرفتیم جز اون یبار،هرچیزی هم هنسرم م ...

همه ی این کارا رو کردم

به علاوه تنور خریدیم و خودمم نون پختم😂😂😂

مسخره ی عام و خاص هم شدیم،آخرشم اینجوری😐

2706