2737
2739
عنوان

بنظرتون سرگذشت کرونا چ میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 127 پست
کو رعایت؟مگه نمیبینی دارن میگن حماقته نشستن توخونه😆

عزیز شما بشینی خونه ، مرد شما پدر شما مجبوره صبح تا شب بیرون باشه چون باید کار کنه ، پس این مدلی هم فایده نداره ..  اکه قرنطینه ی هم هست باید درست حسابی باشه 

تا کی واقعا،الان بچه هام عصبی و گوشه گیر شدن این آثار روانی چطور پاک میشه،شاید سالها طول کشید

تولد

عروسی

رفت وامدهای غیرضرور

سفرغیرضرور ایناواجب نیستن والا

درک میکنم ماخودمونم پوسیدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز شما بشینی خونه ، مرد شما پدر شما مجبوره صبح تا شب بیرون باشه چون باید کار کنه ، پس این مدلی هم ...

ازگشنگی میمیریم ک

بعدم چرافایده نداره؟وقتی دورهمی وسفرواینا نرم بابچه هام

وااا که چی بشه  مثلا چین این کارو کرده!!!

چون ک جمعیت کشورش کم بشه خودشم از ماسک و.... ی پولی ب جیب بزنه اقتصاد کشورش پیشرفت کنه و در اخر حتما واکسن هم تولید میکنه میفروشه 

2728
تولد عروسی رفت وامدهای غیرضرور سفرغیرضرور ایناواجب نیستن والا درک میکنم ماخودمونم پوسیدیم

نمیدونم من که دیوونه شدم

دیگه به شوهرم میگم دلم میخواد این ماسکو و بردارم و برم بیرون فقط داد بزنم😪😪

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
ازگشنگی میمیریم ک بعدم چرافایده نداره؟وقتی دورهمی وسفرواینا نرم بابچه هام

من هیچ کدوم این کارا رو نکردم ولی باز گرفتم

چون شوهرم کارش جوریه که با مردم زیاد سر کار دارن،همه ی همکاراش هم گرفتن😔

عزیز شما بشینی خونه ، مرد شما پدر شما مجبوره صبح تا شب بیرون باشه چون باید کار کنه ، پس این مدلی هم ...

بعدم اهل رعایته ومستقبم میاذ میره حموم

خلاصت عقل من اینومیگه ک نریم بیرون

حداقل مسئول نیسم دربرابرکادر درمان دربرابر گسترش کرونا

2740
ازگشنگی میمیریم ک بعدم چرافایده نداره؟وقتی دورهمی وسفرواینا نرم بابچه هام

میخوام بگم که در هر صورت خرید داریم دکتر داریم هزار و یک کار واحب که نمیشه بیخیالش بود .. بهتره که با رعایت بهداشت به زندگی روزمره مون برسیم ، مهمونی دادن و مسافرت که کلا بحثش جداس من منظورم اینا نبود 

میخوام بگم که در هر صورت خرید داریم دکتر داریم هزار و یک کار واحب که نمیشه بیخیالش بود .. بهتره که ب ...

اینا به کنار شما بگیید بچه ها رو چی کار کنیم

دلم خیلی براشون میسوزه

بعدم اهل رعایته ومستقبم میاذ میره حموم خلاصت عقل من اینومیگه ک نریم بیرون حداقل مسئول نیسم دربرابر ...

شما نگاه خودت نکن عزیزم توی همین شرایط خیلی از خانوم ها هم سر کار میرن ، خرید دارن ، با اداره ها سر و کار دارن نمیتونن بشینن ببینن کی کرونا تموم میشه ، این که من نوعی به عنوان یه زن خونه دار مدارس هم که تعطیله بشینم خونه کار شاقی نکردم ... قرنطینه باید مثل خارح باشه وگرنه بیفایده س .. این که مواد غذایی هم حتی بیاد دم خونه .. بازم میگم من این صحبت هارو منهای اونایی میگم که سفر غیر ضروری میرن یا مهمونی میدن و میرن

من خودم وخانوادم خیلی رعایت میکنیم درحدی ک خونه هیچکس نمیریم اصلا مثل قرنطینه هسیم فقط کارا ضروری و ...

عههه چقدر عین همدیگه ایم..منم از اسفند ۹۸ هیچ جا نرفتم ..فقط دروغ نگم یبار رفتیم خونه ی مادرشوهرم برای اینکه میخواستم باهاش برم دکتر..

بچم دیگه نابود شده تو خونه طفلی ولی کاری نمیشه کرد

😍😍😍
اینا به کنار شما بگیید بچه ها رو چی کار کنیم دلم خیلی براشون میسوزه

ما  اخر شبها بچه هارو ماسک میزنیم  با ماشین میبریم یه پارک خلوت اونجا یه یکساعتی بازی میکنن ، یا شبها با باباشون توی حموم یه ساعتی رو بازی میکنن ، داستان براشون میخونم ، خونه مامان بزرگاشون میریم همین ... دیگه با هیچ کس رفت و امد نداریم فعلا 

2706