2733
2734
عنوان

بنظرتون سرگذشت کرونا چ میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 127 پست
دیگ کم اوردیم اخه تا کی ترس😢

من خودم وخانوادم خیلی رعایت میکنیم درحدی ک خونه هیچکس نمیریم اصلا مثل قرنطینه هسیم فقط کارا ضروری

وهمسرمم مجبوره بره کار بارعایت شدید

و ضدعفونی واینا

اماترس ندارم چون رعایت کردم ومیگم توکل بخدا هرچی خودش خواست 

من عقلمو بکارمیگیرم ومیشینم توخونه سفرو..خونه هیچکس حتی پدرومادر نمیریم

بعد اونوقت من میگم باید با کرونا زندگی کرد یه عده اینجا آدمو فحش کش میکنن که نه،فقط تو خونه بمون ...

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم ب آخرش رسیدیم 

آخر دنیا 

نابودی..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
به زودی واکسنش میاد قبل سال میلادی به همه کشورها هم میدن بهداشت جهانی مخصوصا ایران که مرگ ومیرش بالا ...

مگه کشف شده که توزیع بشه سازمان بهداشت جهانی هنوز هیچ واکسنی تایید نکرده 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2731
به زودی واکسنش میاد قبل سال میلادی به همه کشورها هم میدن بهداشت جهانی مخصوصا ایران که مرگ ومیرش بالا ...

کجای کار خواهر من ،مردم ما به شدت رعایت نمیکنن😡😡😡 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ترس از دادن عزیزامون داره دیوونم میکنه

دقیقا من واسه خودم نمیترسم فقط واسه اطرافیانم میترسم و استرس دارم....

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
بچه ها یه سوال؟وضعیت کرونا تو چین چطوره؟

هیچی،همه چی آزاده

چیزی هم از کرونا نمیگن،تموم نشده ولی عادیه

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
بعد اونوقت من میگم باید با کرونا زندگی کرد یه عده اینجا آدمو فحش کش میکنن که نه،فقط تو خونه بمون ...

اره اکر تا عید خبری نشد بعید میدونم دیگ کسی رعایت بکنه مثل قبل اگر بشه دو سال کسی دستشو مثل الان نمیشوره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
ب کتاب بود دیدید ی تیکش نوشته بود سال 2020 مردم مجبور ب استفاده از ماسکهای جراحین بخاطر ی بیماری ک د ...

اینم شانس ما بود..حالا واقعا ناپدید میش 

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

سرگذشت کرونا نه واس ماهممون ازدستش حامله میشیم بعدمیرع هنتر

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
من ۲ - ۳ روزه خیلی امیدوارم  هیچ چیزی دائمی نیست تا ابد همینجور نمیمونه

نمیمونه ولی دوس ندارم پیر شم اینجوری همش تو خونه ایم بچم کلاسه اول اصلا نمیدونه مدرسه چیه 😢😢

بله بایدزندگی کرد

ولی منطق وبرهان میگه عزیزم رعایت کنید زیادبیرون نیایید ومسافرت نرید ومراسم ودورهمی نگیرید بخاطرعزیزانمون

من ۲ - ۳ روزه خیلی امیدوارم  هیچ چیزی دائمی نیست تا ابد همینجور نمیمونه

خداکنه 

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706