2733
2739

باجی بی وات ساپ میشه اخرین بازدیدشو اینجوری کرد ولی انلاین میشه مخاطباش نمیفهممن

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی موقع ها واتساپ منم اینجوری میشه شیش میزنه آخرین بازدید نمیره و نمیزنه طرف انلاینه 

حتی چند بار پیش اومد داشتم چت میکردم ولی آخرین بازدیدش واسه قبل بود نزد آنلاین😐😐

گـر نگهـدار من آنـ است کـه من میدانم‍     شیشـه را در بغل سنگ نگهـ میدارد ⁦👁️‍🗨️⁩💙
2728
باجی بی وات ساپ میشه اخرین بازدیدشو اینجوری کرد ولی انلاین میشه مخاطباش نمیفهممن

اخه یکی از مخاطبین منم حس میکنم اینجوری کرده ولی روزی دو روزی یه بار میزنه آنلاین 

ولی میدونم همش گوشی دستشه

خیلی کم گاهیی انلاینم میبینم انلاینه

یعنی دس کاری کرده؟ 

تیکر بارداری نیس!!! 
2738
اخه یکی از مخاطبین منم حس میکنم اینجوری کرده ولی روزی دو روزی یه بار میزنه آنلاین  ولی میدونم ...

اره 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺