2737
2739
عنوان

چیکار کنم بخوابه خسته شدم 😭😭😭😭

421 بازدید | 78 پست

بچه ام ۱۶ روزشه ساعت ۱۱ شیرش دادم جاشو عوض کردم خوابید باز ۱۲ بیدار شد از ۱۲ سه بار جاشو عوض کردم از ۱۲ دارم شیرش میدم نمیخوابه خسته ام چیکار کنم بخوابه 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا طبیعیه عزیزم نوزاده دیگه

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

دختر من همیشه تا ۴ صبح بیدار بود منم بیدار میموندم خیلی سخته ولی مجبوری تحمل کنی

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

اووووخی 

الهی 

خب بچه ها تا 40 روزشون شبا بیدار میمونن 

بعد 40روز ساعت خابشون یکم تنظیم میشه 

چ نظریم میدم انگاری مادر 4 تا بچم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738

چه خبره ۳ بار؟ 

بد خواب شده. هرچند قبل دو ماه‌همچین خواب درستی هم ندارن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

حالا جاداره عزیزم پسر من تا چهل روز تا ساعت چهار صبح بکوب گریه میکرد ⁦☹️⁩

ولی الان دیگه راحتم وهابیت دوازده خوابه تا نه صبح😆

میشه برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستین منم براتون میفرستم 

اخه الکی هی عوضش میکنی چیکار اگه خراب نکرده

پوشکشو تو دستت بگیر جلوشو 

اگه جیش کرده باشه معلومه نرم شده و باد کرده

الانم خیلی پی پی میکنن

ب پاهاش روغن بزن و هر چهار ساعت پنج ساعت ی بار عوض کن

هم گرونه هم ب طبیعت اسیب میزنی

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2706