2733
2734
عنوان

زندگانی...

64 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها چطورین 

من تازه ازدواج کردم یعنی الان عقدهستیم شوهرم میره سرکار خودمم لیسانس دارم 

دارم برای ازمون استخدامی درس میخونم شایدقبول بشم برای اموزگارابتدایی....

شوهرم حقوقش خوبه خداروشکردرکنارکارش درروز کارهای دیگه هم انجام میده مثلا محصولات فرش وتابلو واینا  ازهمون کارخونه ای که کارمیکنه میفروشه...

ولی مامیخوایم خونه بخریم خیلی گرونیه 😔😔 دغدغمون خونه زندگیه .. منم جهیزیم دیگه اخراشه همشوخریدم 

ولی قیمت خونه هاکولاک کرده تازه ماشهرستان هستیم نسبت به استان شاید قیمتاپایین باشه ولی برای ماخیلی سنگینه 

هرشب ناراحتم یوقتابه شوهرم میگم،  یوقتانمیگم 

(پیش خودم میگم برای چی بگم وقتی واقعادیگه نمیتونه)، یوقتادیگه واقعانمیکشم میشینم گریه میکنم امشبم دیگه واقعاتحمل نداشتم میگم فشاربه شوهرم نیاد توخودم میریزم 😔😔😔 برامون دعاکنید یااگه دعایی چیزی هست خودم بخونم البته خودم بخدا۴۰روز۴۰رکزنذرحدیث کسا دارم ..قران میخونم دعامیکنم..خدابهم نگاه نمیکنه 

ماالان عقدیم بایدلذت ببریم ولی داریم نابودمیشیم 😔😔😔 شمابرامون دعاکنید🙏🙏 ببخشیدخیلی حرف زدم دلم خیلی گرفته بود.....

عزیزم خونه و ماشین که یک شبه به دست نمیاد 

کنار هم خوش باشید یه خونه اجاره کنید برید سر خونه زندگیتون کم کم به کمک خدا پس انداز کنید خونه هم میگیرید 

نگران نباش عزیزم خدا بزرگه مهم اینه کنار هم احساس خوشبختی کنید

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خونه و ماشین که یک شبه به دست نمیاد  کنار هم خوش باشید یه خونه اجاره کنید برید سر خونه ز ...

اره ولی خیلی شرایط بدی شده هرچی بدویی انگار هیچی درنمیاد تازه ما خرج اضافی هم نداریم نه برای گشت وگذار نه خرجی ... همش پس انداز ولی همه چی روز به روزگرونتر.....

2728
اره ولی خیلی شرایط بدی شده هرچی بدویی انگار هیچی درنمیاد تازه ما خرج اضافی هم نداریم نه برای گشت وگذ ...

اره دیگه عزیزم مشکل هممون همین شده 

باید بسازیم حداقل کنار عزیزانمون دل خوش داشته باشیم 

بخاطر خونه غصه نخور توکلت به خدا باشه همه چی درست میشه 

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم...